Julia Wieniawa zachwyciła fanów wiosenną stylizacją, w jakiej zaprezentowała się podczas Komunii swojej młodszej siostry Kornelii. Gwiazda pojawiła się na uroczystości wraz ze swoim ukochanym Nikodemem Rozbickim.

Aktorka pochwaliła się zdjęciem z siostrą na swoim profilu na Instagramie. Uwagę wszystkich przykuła klasyczna żółta sukienka gwiazdy serialu „Rodzinka.pl”.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki pojawili się na Komunii siostry aktorki

Gwiazda od dłuższego czasu spotyka się z popularnym aktorem Nikodemem Rozbickim. Zakochani są razem od początku 2020 roku i szybko stali się jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Niedawno zdecydowali się nawet na kolejny krok w swojej relacji, jakim był wspólny zakup psa. Teraz para pojawiła się razem na Komunii młodszej siostry piosenkarki.

Julia Wieniawa zamieściła na swoim InstaStory zdjęcie z rodzinnej uroczystości. Na fotografii aktorka pozuje razem z młodszą siostrą Kornelią oraz swoim partnerem Nikodemem Rozbickim. Uwagę fanów przykuła elegancka kreacja gwiazdy, która tego dnia postawiła na klasyczną żółtą sukienkę i dopełniające ją beżowe szpilki.

Co ciekawe, ukochany aktorki postawił na luźniejszą stylizację. Gwiazdor zaprezentował się w rozpiętej białej koszuli, czarnych spodniach i kolorowych Conversach. Warto zwrócić uwagę również na wielobarwną apaszkę, zdobiącą jego szyję.

Zaraz po zakończeniu oficjalnej części rodzinnej uroczystości, bliscy gwiazdy udali się na obiad do restauracji Stefano Terrazino, który jakiś czas temu towarzyszył Julii Wieniawie podczas jej przygody w programie „Taniec z Gwiazdami”. 

Julia Wieniawa ig
Instagram/juliawieniawa

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Anna Mucha przekazała przykrą wiadomość. Mieli być razem do końca, teraz widmo rozstania wisi nad bohaterami 
  2. Kasia Cichopek w objęciach znanej gwiazdy. Zdjęcie jest odpowiedzią na nurtujące pytanie 
  3.  Niespodziewane wieści. Michał Wiśniewski ogłosił, że weźmie kolejny ślub