Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Julia Wieniawa i Baron na okładce! Aktorka dla ukochanego miała zrezygnować z roli u Vegi
Robert Głowacki
Robert Głowacki 15.07.2019 13:34

Julia Wieniawa i Baron na okładce! Aktorka dla ukochanego miała zrezygnować z roli u Vegi

Julia Wieniawa
instagram.com/juliawieniawa/

Julia Wieniawa i Baron to para, która od kilku miesięcy nie schodzi z pierwszych stron gazet. Młoda aktorka związała się z o 15 lat starszym muzykiem, czym wywołała niemało emocji wśród internautów. Magazyn Party donosi, że młoda gwiazda dla ukochanego miała zrezygnować z roli u samego Patryka Vegi.

Związek Juli Wieniawy i Barona był niemałym zaskoczeniem dla internautów, jak i fanów aktorki. Mimo że para spotyka się ze sobą dopiero od kilku miesięcy, zdążyła już na dobre rozgrzać polskie media. Jak informuje jeden z tygodników Julia Wieniawa, specjalnie dla Barona miała zrezygnować z pracy na planie filmowym najnowszego filmu Patryka Vegi.

Julia Wieniawa zrezygnowała z Vegi?

Julia Wieniawa od ponad dwóch lat współpracuje z Patrykiem Vegą, a ich wspólna przygoda rozpoczęła się od zaoferowania Wieniawie roli w filmie Kobiety Mafii. Był to jej debiut na wielkim ekranie, jednak ta na tyle się spodobała samemu reżyserowi, że zaproponował jej dwie kolejne role. Kilka miesięcy temu Wieniawa za pośrednictwem swojego Instagrama chwaliła się zdjęciami z planu filmu Small World, który będzie opowiadał o handlu dziećmi. Jego premiera planowana jest na jesień 2019 roku.

Magazyn Party donosi jednak, że aktorka zrezygnowała z drugiej propozycji, jaką zaoferował jej popularny reżyser. Ponoć Julia Wieniawa miała zagrać także w filmie Polityka, którego premiera przewidziana jest na wrzesień tego roku. Do tej współpracy jednak nie doszło, a plotkuje się, że aktorka odmówiła, ponieważ w filmie zaangażowany jest jej były chłopak – Antek Królikowski. Gwiazda jeszcze nie odniosła się do domysłów magazynu, jednak tylko jak to zrobi, z pewnością o tym napiszemy.

Julia Wieniawa i Baron

Pierwsze plotki o ich związku pojawiły się na początku roku, jednak ani Julia Wieniawa, ani Baron nie komentowali doniesień mediów na temat ich relacji. Dopiero kilka miesięcy później poinformowali fanów o swoim związku, oczywiście za pośrednictwem Instagrama. Jak Julia Wieniawa poznała Barona? Gwiazda w rozmowie z Galą opowiedziała o ich pierwszym spotkaniu, a także zaznaczyła, że chłopak jest dla niej ogromnym wsparciem.

-Poznaliśmy się przez wspólnych znajomych i okazało się, że świetnie się rozumiemy. Alek jest bardzo dojrzały, a ja lubię czuć się bezpiecznie przy mężczyźnie. Imponuje mi, że jest spełniony zawodowo, jest najlepszym gitarzystą w Polsce. Wspiera mnie we wszystkim, co robię, a do tego jest świetnie zorganizowany, więc jest idealnym partnerem do życia ze mną, bo moja codzienność jest szalona, nieregularna i w biegu. – powiedziała aktorka.

Julia Wieniawa i Baron tworzą piękną parę, a plotkuje się również o tym, że planują wkrótce razem zamieszkać. Myślcie, że to już odpowiednia pora?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa i Baron na okładce magazynu Party.

Julia Wieniawa

Podobno aktorka zrezygnowała z udziału w filmie Patryka Vegi: Polityka.

Julia Wieniawa

Z Baronem są parą od początku tego roku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pies orientuje się, że jest w drodze do weterynarza. Jego reakcja bawi do łez
  2. Iwona Pavlović została babcią! Gwiazda pokazała wnuka – trzy miesiące spędził w inkubatorze
  3. Media właśnie podały, że Elżbieta Jaworowicz miała romans z Polakiem, którego znają niemal wszyscy
  4. Jak się ubrać do Bazyliki św. Piotra? Podpowiadamy, co wypada, a co nie wypada
  5. Najdroższe filmy świata. Te produkcje kosztowały grube miliony

źródło: party.pl