Julia Wróblewska, grająca w „M jak miłość” rolę Zosi, zmaga się z poważną chorobą i będzie musiała mieć operację. Informacją o tym podzieliła się w swoich mediach społecznościowych.

Wróblewska, mimo młodego wieku, ma już na koncie wiele rozpoznawalnych ról. Jest kojarzona z „M jak miłość„, ale widzowie pamiętają ją też z filmu „Tylko mnie kochaj„, gdzie zagrała Michalinkę.

Młoda gwiazda nie boi się poruszać w mediach poważnych tematów. Na swoich kanałach społecznościowych mówiła już o zmaganiach z depresją – teraz podzieliła się inną smutną historią.

Choroba Julii Wróblewskiej

Aktorka ma problem z typowo kobiecą przypadłością. Podobne problemy miała też jej mama, być może więc podłoże choroby jest genetyczne.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Na swoim koncie na TikToku pokazała nagranie, w którym opisuje swoje problemy ze zdrowiem. Okazuje się, że podczas wizyty u ginekologa, stwierdzono u niej dwa torbiele na jajnikach. Wróblewską czeka też operacja, bo tylko tak mogą one zostać usunięte.

Aktorka opisała też swoje samopoczucie: wyznała, że jej okres trwa już dwa tygodnie, i że krwawiła średnio co 7-10 dni. Wróblewska czuje się bardzo kiepsko.

– Nie wiem, co się dzieje! – podsumowuje całą sytuację.

W tym samym filmiku pojawia się też dokładna treść diagnozy:

– Ma Pani torbiel dermoidalną 4,5 cm oraz krwotoczną 3,5 cm na jajniku. Ze względu na to, że Pani mama miała taką 10 cm, musimy wykonać operację”.

Filmik można obejrzeć na profilu aktorki:

@juleczkaaa_julaNie bójcie się ginekologa babki. ##fyp ##dlacb ##dlaciebie ##foryou ##ginekolog ##torbiel ##nowotwór ##jajniki♬ „Shake that A$$” by KueenD – ????

Trzymamy kciuki za Julię i życzymy zdrowia!

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Nie mieści się w głowie, co Jakimowicz wyprawiał na antenie

Źródło: se.pl