Juliette Kaplan odeszła dzisiaj, pogrążając wielu oddanych fanów w żałobie. Aktorka przez ćwierć wieku odtwarzała uwielbianą postać w brytyjskim serialu pod tytułem Babie lato. Kim była ta ceniona aktorka i jaki wkład włożyła w brytyjską telewizję? 

Reżyser wielu brytyjskim programów i jej agent napisał o Juliette Kaplan — Nasza perełka przegrała walkę z rakiem, którą tak długo dzielnie kontynuowała. Dziękuję wszystkim, którzy wysłali wyrazy miłości i wsparcia tej odważnej i niezwykle utalentowanej aktorce. Jak ona by to skomentowała: „to była świetna zabawa”. 

Kim była Juliette Kaplan?

Juliette Kaplan była legendą brytyjskiej telewizji. Przez ponad pół wieku była nieodłącznie związana z kultowym sitcomem emitowanym przez BBC. Była ceniona przez wszystkich swoich współpracownikach, miała również wielu fanów. Kobieta była aktorką bardzo rozpoznawalną dzięki między innymi swojemu mocnemu akcentowi — Juliette w dzieciństwie mieszkała w RPA.

Juliette Kaplan
dailymail.co.uk

Kobieta grała w serialu od 25 lat. 

Wiadomość o jej śmierci była pierwszą, jaka pojawiła się na jej temat od lipca. To właśnie wtedy jej agent, Barry Langford, poinformował fanów serialu, w którym występowała przez ponad dwie dekady, o tym, że jego klientka jest śmiertelnie chora. Juliette Kaplan niestety przegrała walkę z rakiem, odchodząc z tego świata w wieku osiemdziesięciu lat. 

Gdzie grała Kaplan?

Julliete Kaplan grała w kultowym brytyjskim sitcomie Babie lato, opowiadającym o życiu starszych mieszkańców Yorshire. Odtwarzała rolę Pearl, która zmagała się z małżeństwem z bardzo nieprzyjemnym mężczyzną. Swoimi udanymi próbami pohamowania jego złych zamiarów przynosiła wiele radości widowni. 

Serial ten przyciągał uwagę głównie starszych osób, jako że opowiadał głównie o ich problemach. Trwał już tak długo, że miał wierną, stałą widownię, która była z nim od jego początków. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Juliette Kaplan
dailymail.co.uk

Juliette zmarła w wieku 80 lat. 

Juliette Kaplan
dailymail.co.uk

Obsada serialu „Babie lato”.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Luka w Androidzie pozwala przejąć kontrolę nad smartfonem. Lista zagrożonych modeli
  2. Uwielbiany piosenkarz stracił ukochaną żonę. Wszystko przez wpływ sekty
  3. Czy koty wyczuwają choroby? Wszystko, co trzeba wiedzieć
  4. Gwiazda TVP przez dwa lata ukrywała rozstanie z mężem. Informacje dopiero teraz wyszły na jaw
  5. Zjadła w restauracji Gessler, spojrzała na rachunek i zagotowało się w niej. Poczuła się oszukana, już nigdy nie zje u gwiazdy TVN
  6. Narzeczona się rozpłakała, po chwili wszyscy goście zalali się łzami. Przez słowa pana młodego wypowiedziane przed ołtarzem

źródła: dailymail.com

Poprzedni artykułJak sprawdzić, czy on mnie zdradza? 5 niezbitych dowodów, które uchronią cię przed rozczarowaniem
Następny artykułCo jeść przed treningiem? Cenne i praktyczne porady
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego