Julio Iglesias, decyzją sądu w Walencji, oficjalnie zyskał kolejnego potomka! Sprawa trwała wiele lat, bo 76-letni gwiazdor nie chciał uznać syna. Podczas rozprawy przedstawiono naprawdę solidne dowody. 

Julio Iglesias od lat wypierał się syna. Jeszcze w 1992 sąd uznał go za ojca Javiera Sancheza Santosa. Sąd drugiej instancji jednak anulował orzeczenie. Mężczyzna nie poddał się i w końcu udało mu się udowodnić, że jest synem znanego piosenkarza. Dokonał tego w dość nieoczywisty sposób, bo próbki DNA nie pochodziły od Julio Iglesiasa.

Julio Iglesias: dzieci

Ile dzieci ma Julio Iglesias? Liczba uległa zmianie! Najbardziej znanym potomkiem Julio jest oczywiście Enrique Iglesias. Poza nim ma jeszcze siedmioro dzieci z dwiema kobietami. Decyzją sądu, od teraz słynny piosenkarz ma oficjalnie dziewięcioro dzieci! 

Z kim Julio Iglesias ma dzieci? Troje najstarszych dzieci, w tym Enrique, urodziła mu jego pierwsza żona, dziennikarka Isabel Preysler. Matką kolejnej piątki jest holenderska modelka Miranda Rijnsburger, z którą gwiazdor jest związany do dziś. Kim jest matka Javiera Sancheza Santosa? To portugalska baletnica! Kobieta wspierała syna w jego staraniach o potwierdzenie pokrewieństwa, towarzyszyła mu też na ostatniej rozprawie.

Julio Iglesias: syn

Javier Sanchez Santos ma 42. lata, jest zatem tylko dwa lata młodszy od Enrique. Jego matką jest tancerka pochodząca z Portugalii, Maria Edite Santos. Podczas rozprawy zwracano uwagę na niesamowite podobieństwo pomiędzy Javierem a Julio. Sąd nie miał wątpliwości.

Julio Iglesias latami odmawiał poddania się testom DNA. Próbki do badań w końcu udało się pobrać… od jednego z pozostałych synów piosenkarza. Materiał został pozyskany przez firmę detektywistyczną ze śmieci, które wyrzucił prawowity syn Julio. Według adwokata Javiera kody genetyczne obu mężczyzn są niemal identyczne. Prawnicy Iglesiasa zapowiedzieli odwołanie od wyroku.

ZOBACZ ZDJĘCIA JULIO IGLESIASA I JEGO SYNA:

Julio Iglesias
fot. screen YouTube Un Nuevo Día

Julio Iglesias ma dziewiątego potomka!

Julio Iglesias
Despierta América

Javier Sanchez Santos udowonił, że jest synem słynnego piosenkarza.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dominika Gwit szaleje w rytm hitu Beyonce. „Taniec z Gwiazdami” powinien przyjąć ją do najnowszej edycji?
  2. Mąż Agnieszki Woźniak-Starak gwiazdy miał wypadek! Swoje urodziny spędził o kulach
  3. Ida Nowakowska szczerze o małżeństwie i macierzyństwie. „To część życia, w której na pewno chciałabym się spełnić”
  4. Barbara Kurdej-Szatan odejdzie z „M jak Miłość”? Aktorka wydała oświadczenie w tej sprawie
  5. Magda Gessler odpowiada fance, która skrytykowała jej córkę. „Pani choruje na zanik mózgu. Won mi stąd zazdrosna babo”

Źródło: tvn24.pl

Poprzedni artykułEwa Farna pokazała synka! Artystka już wróciła do pracy i ruszyła w trasę koncertową
Następny artykułJoanna Krupa o ujawnieniu ciąży Warnke na pokazie mody: „Nie pasowało mi to”
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.