Jurek Owsiak od wielu lat zmaga się z ogromnymi problemami, których dostarczają mu jego przeciwnicy. Mężczyzna poświęcił swoje życie na działalność charytatywną, jednak od długiego czasu wiele osób zarzuca mu nieprawidłowości w działaniach WOŚP. Właśnie została umorzona jedna ze spraw, Owsiak nie potrafił ukryć łez wzruszenia. 

Jurek Owsiak w społeczeństwie polskim budzie bardzo skrajne emocje. Jedni go uwielbiają za to, z jaką pasją pomaga potrzebującym, inni zarzucają mu nieprawidłowości ze strony działania WOŚP. Bez wątpienia nie są to dla niego przyjemne sytuacje, jednak Owsiak się nie poddaje i nie przestaje działać.

Mało tego przeciwnicy zarzucają Owsiakowi, że prowadzi dość kontrowersyjny styl życia, który argumentują przystankiem Woodstock. Trzeba przyznać, że są to oskarżenia bardzo niesprawiedliwe, a Jurek od wielu lat pomaga tym najbardziej potrzebującym i to z ogromnym powodzeniem.

Jurek Owsiak płacze w sądzie

Przez złą opinię, którą szerzy wiele osób na temat Owsiaka, mężczyzna musi się zmagać z bardzo absurdalnymi sytuacjami. Sprawa, która trafiła do wrocławskiego sądu, wydaje się wręcz niedorzeczna. Pewien mężczyzna pozwał Jerzego za… przekleństwo! Owsiak podobno wypowiedział je podczas internetowego spotkania.

– Czuję się niewinny i współczuję policji, że musicie się państwo takimi rzeczami zajmować – powiedział Owsiak do policjantów.

Na szczęście Sąd Rejonowy dla Wrocławia Śródmieście umorzył sprawę. W uzasadnieniu można między innymi usłyszeć, że zorganizowane w sali spotkanie, gdzie obecny był Owsiak i gdzie przyszli ludzie, aby posłuchać Jerzego, nie jest miejscem publicznym.

Owsiak po ogłoszeniu umorzenia sprawy nie potrafił ukryć łez wzruszenia. Jerzemu podczas sprawy sądowej towarzyszyła żona, a kiedy opuszczali sąd, Owsiak wykonał znak Victorii, który skierował do dziennikarzy. Trzeba przyznać, że tego typu złośliwości, które kierowane są w stronę Owsiaka, są niesamowicie przykre. Warto pamiętać, że dzięki działalności charytatywnej Jurka uratowano wiele chorych osób. My bardzo cieszymy się z takiego rozwiązania sprawy. A wy, jakiego jesteście zdania? Wspieracie WOŚP?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Serial ELITE pojawi się na Netflix już jesienią
  2. Lepiej nie pić TYCH napojów w upały
  3. Anna Lewandowska pod ostrym ostrzałem! Fani podzieleni jak nigdy

Źródło: pudelek.pl

Poprzedni artykułSerial ELITE pojawi się na Netflix już jesienią
Następny artykułAktorka z polskimi korzeniami zagra w „Aniołkach Charliego”