Joanna Jędrzejczyk opublikowała na swoim oficjalnym profilu wzruszający wpis, w którym pożegnała słynnego rapera. Jurorka programu Dance, Dance, Dance ze smutkiem poinformowała, że odszedł Earl Simmons, znanego jako DMX. 

W ostatnim czasie pożegnaliśmy wiele słynnych osobistości. Dziś miał miejsce pogrzeb Krzysztofa Krawczyka, jeszcze niedawno z przykrością informowaliśmy o śmierci Dariusza Gnatowskiego i Ryszarda Kotysa. Do ich grona dołączył DMX, który zmarł 9 kwietnia. 

Nie żyje słynny raper DMX 

9 kwietnia polskie i zagraniczne media obiegła smutna wiadomość o śmierci Earla Simmonsa, znanego jako DMX. Raper zmarł w wieku 50 lat. 

O odejściu muzyka poinformowała jego rodzina, publikując oświadczenie na łamach People: 

Z głębokim smutkiem informujemy, że nasz ukochany DMX – Earl Simmons, zmarł w wieku 50 lat w szpitalu White Plains po kilku dniach podłączenia do aparatury podtrzymującej życie – czytamy w oficjalnym komunikacie. 

Z zapewnień rodziny wynika, że raper w ostatnich chwilach miał przy sobie najbliższe osoby. Portal TMZ przekazał, że raper przedawkował narkotyki i zmarł na zawał serca. 

Joanna Jędrzejczyk żegna rapera 

Śmierć słynnego rapera niezwykle poruszyła Joannę Jędrzejczyk. Jurorka Dance, Dance, Dance nie przeszła obojętnie obok tego tragicznego wydarzenia i postanowiła opublikować kilka słów na swoim profilu. 

Stare, dobre czasy. Spoczywaj w pokoju – napisała pod zdjęciem Earla Simmonsa, na którym znajduje się również ona sama. 

To wielka tragedia, której nie sposób opisać. Mężczyzna miał zaledwie 50 lat i mógłby mieć przed sobą jeszcze wiele wspaniałych chwil. 

Jego najsłynniejszymi hitami są Party UP czy X Gon’ Give It to Ya. Muzyk współpracował z wieloma zdolnymi artystami, takimi, jak: Jay-Z czy Eve.

Składamy najszczersze kondolencje rodzinie i bliskim zmarłego. 

Zobacz zdjęcie: 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

 

 

Artykuły polecane przed redakcję Lelum: 

Źródło: instagram.com/joannajedrzejczyk, People, TMZ

Poprzedni artykułNagle zjawił się na pogrzebie Krawczyka. Mateusz Morawicki i jego żona przybyli z Wawelu
Następny artykułZdjęcie ze szpitala covidowego obiegło sieć. „Ręka Boga”
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.