PRAWDZIWY powód rozstania Justina i Seleny, w końcu znany!

Justin Bieber i Selena Gomez spotykali się kilka lat. Dla fanów pary informacja o tym, że Justin Bieber oświadczył się modelce Hailey Baldwin po zaledwie kilku miesiącach związku, była ciosem w samo serce. Dlaczego rozstał się z Seleną? Powody tej sytuacji są już znane. Opisał je Hollywood Reporter. Przeczytajcie.

Kanadyjski piosenkarz znany jest z zamiłowania do płci pięknej. Czy jego kolejny, wydawać by się mogło, poważny związek przetrwa próbę czasu? Poczekamy, zobaczymy.

Dlaczego Justin Bieber rozstał się z Seleną?

Wg amerykańskiego czasopisma Hollywood Reporter, ukazującego się od 1930 roku, powody tej decyzji są dość prozaiczne. Piosenkarz nie czuł, że może ufać Gomez bezgranicznie. Nie czuł także, że ma w niej prawdziwe oparcie. W tego wynika, że zwyczajnie nie miał poczucia bezpieczeństwa. Cóż, brzmi to dość kuriozalnie, zważywszy na to, że sam dopuścił się zdrady podczas trwania relacji z młodą artystką. Hipokryzja ma się jednak we współczesnym świecie nadzwyczaj dobrze.

Kiedy poznali się Bieber i Gomez?

Para młodych i zdolnych artystów zaczęła się spotykać w 2010 roku. Byli w sobie szaleńczo zakochani.

Bieber i Gomez nieustannie rozstawali się i schodzili. W przerwie ich związku, wokalistka związana była z artystą The Weeknd. Porzuciła go, by ponownie być z kanadyjskim piosenkarzem.

Jak wspomina relację z Weeknd? Zdradziła kilka szczegółów w wywiadzie, udzielonemu magazynowi Billboard:

– Czasem jestem bardzo dumna z przyjaźni, którą stworzyłam z The Weeknd. Nigdy wcześniej nie doświadczyłam czegoś takiego i skończyliśmy relację jako najlepsi przyjaciele, to było zachęcenie do dbania o siebie. To było niezwykłe.

Jak wtedy komentowała powrót do Biebera?

– Mam 25 lat. Nie 18,19 czy 20. Doceniam ludzi, którzy naprawdę wpłynęli na moje życie. Może wcześniej coś działo się nie tak? To nie znaczy, że przestałam się troszczyć o kogoś, kto odszedł.

Czy w świetle nowych wydarzeń nie żałuje swojej decyzji? Jak myślicie? Kibicujecie jej? Dajcie znać w komentarzach.

Selena Gomez

Obraz 1 z 4

Fot. instagram @selenagomez

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dlaczego jedzenie smakuje nam lepiej po alkoholu?
  2. Jaka liczba partnerów „do łóżka” jest odpowiednia?
  3. Horoskop na rok szkolny 2018/2019. Ciekawe znajomości, nowa miłość, a może porażki?

źródło: glamour.pl