Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mało kto pamięta, jak wyglądała Justyna Pochanke na początku kariery. Przeszła niezwykłą przemianę
Karina Sulich
Karina Sulich 19.07.2020 13:22

Mało kto pamięta, jak wyglądała Justyna Pochanke na początku kariery. Przeszła niezwykłą przemianę

Justyna pochanke
fot. kadr z programu Fakty TVN

Justyna Pochanke przez 19 lat zmieniała się na oczach widzów. Wybitna dziennikarka telewizji TVN od 2001 roku informowała Polaków o najważniejszych wydarzeniach zarówno z kraju, jak i z całego świata. Pamiętacie, jak prowadząca Faktów wyglądała na początku swojej kariery? Trzeba przyznać, że przeszła niezwykłą metamorfozę.

Justyna Pochanke po raz pierwszy przywitała się z widzami stacji TVN, a dokładniej TVN24 19 lat temu, w 2001 roku. Trzeba przyznać, że mało kto z nas pamięta, jak prezentowała się wtedy dziennikarka, która niebawem miała zdobyć jedną z najważniejszych branżowych nagród.

Justyna Pochanke: początki kariery

Justyna Pochanke rozpoczęła swoją karierę w stacji TVN, mając jedyne 29 lat. Młoda dziennikarka już wtedy została rzucona na głęboką wodę, bo jeszcze tego samego roku, w którym została zatrudniona, relacjonowała na żywo, na oczach całej Polski, atak na World Trade Centre.

Justyna Pochanke to nie tylko ikona telewizji, ale i jedna z najbardziej znanych postaci polskiego dziennikarstwa. Kobieta ma na swoim koncie wiele osiągnięć, w tym tytuł Dziennikarza Roku. Dodatkowo Justyna Pochanke jest sześciokrotną laureatką Wiktorów, a także dwóch Telekamer. Kobieta przez 19 lat, na oczach widzów przeszła ogromną metamorfozę.

  1. TVP przekazało dramatyczną wiadomość. Nic nie można było zrobić, potwierdzono śmierć
  2. Aż trudno uwierzyć, co Jacek Kurski z żoną zrobili tuż po wyjściu z kościoła. Nawet nie zdążyli się przebrać, do sieci trafiły zdjęcia
  3. Pilny komunikat Polsatu. Mówią o zagrożeniu zdrowia i życia

Justyna Pochanke odchodzi z TVN

Nagła wiadomość o odejściu Justyny Pochanke z Faktów wydała się wręcz nieprawdopodobna. Decyzja dziennikarki nie była jednak żartem. Dlaczego zdecydowała się na taki krok?

Nie planowałam tego, ale takie nieplanowane decyzje są najuczciwsze. A to jest moja decyzja. Chciałam się z Wami pożegnać – napisała w mailu do pracowników Faktów i TVN24. – Kiedyś powiedziałam sobie, że jeśli wrócę do domu i w głowie ani w środku nie będzie żadnych emocji z dnia, który minął w pracy, to pora się pożegnać – mówiła dziennikarka w 2012 roku.

Przypomnijmy sobie drogę, jaką Justyna Pochanke odbyła przez te lata z widzami. Pamiętacie, jak wyglądała na początku kariery?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Justyna-Pochanke

Justyna Pochanke zawsze miała ogromne wyczucie stylu.

Justyna-Pochanke

Dziennikarka ma na swoim koncie wiele nagród. Pamiętacie ją w takim wydaniu?

Justyna-Pochanke

Gwiazda TVN w 2008 roku przeszła prawdziwą metamorfozę i przefarbowała włosy!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Hitowe odkrycie, kotlety schabowe z niebywałą niespodzianką. Lepszych nie jadłeś
  2. Rząd alarmuje. Turyści muszą bardzo uważać, można łatwo stracić ogromne pieniądze na wakacje
  3. Ogromny sekret Jolanty Kwaśniewskiej. Nagle cała Polska dowiedziała się, co stoi za sukcesem byłej pierwszej damy
  4. Czytelniczka: „Jestem atrakcyjną kobietą, a podrywają mnie brzydcy faceci. Czy coś ze mną nie tak?”
  5. Jedna z największych gwiazd odejdzie z ”M jak miłość”? Fani boją się najgorszego
  6. Polacy dostają identyczną wiadomość, znamy treść. Są w niebezpieczeństwie, pod żadnym pozorem nie wolno odpowiadać

źródło: TVN, wikipedia.org