Justyna Pochanke: Zuzanna Ryncarz to jej ukochana córka. Jak każda kochająca matka, nie darowałaby sobie, gdyby ktoś zrobił dziecku krzywdę. Niestety, jak informuje fakt.pl, dziennikarka lata temu przeszła traumę. Spałam z nożem pod poduszką, miała wg portalu wyznać po latach. To może się przytrafić każdej z nas!

Poczucie bezpieczeństwa to jedna z podstawowych potrzeb każdego człowieka. Kiedy nam go brakuje, nie jesteśmy w stanie funkcjonować tak, jak należy. Boleśnie miała się o tym przekonać Justyna Pochanke: Zuzanna Ryncarz, córka dziennikarki, była jeszcze maleńka, kiedy matka zaczęła obawiać się o jej bezpieczeństwo. Co było przyczyną lęku gwiazdy TVN? Czy Pochanke udało się przezwyciężyć strach? 

Justyna Pochanke: Zuzanna Ryncarz była zagrożona?

Jak poinformował portal fakt.pl, Justyna Pochanke kilka lat temu zmagała się ze stanami lękowymi, które poważnie utrudniały jej funkcjonowanie i doprowadziły do kłopotów ze zdrowiem fizycznym. Problemy miały zacząć się po tym, jak rozwiodła się ze swoim mężem i ojcem Zuzanny. 

– Był etap, gdy mieszkałam tylko z Zuzą i spałam z nożem pod poduszką. To był lęk połączony z odpowiedzialnością: jestem sama, boję się, a obok śpi dziecko, któremu nie będę umiała pomóc, bo jestem jak sparaliżowana. Takie fobie zostają człowiekowi na całe lata – cytuje dziennikarkę fakt.pl

Problemy Justyny Pochanke pogłębiały się, lecz dziennikarka początkowo bagatelizowała objawy. W późniejszym czasie związała się z Adamem Pieczyńskim i to on zwrócił uwagę na niepokojące zachowanie swojej partnerki. Wreszcie nastąpił moment, po którym dziennikarka poważnie zajęła się problemami zdrowotnymi. 

– Przyszedł moment, że siadłam w sobotę na łóżku i nie byłam w stanie nic zrobić, nie mogłam ruszyć ręką ani nogą. Byłam bezbrzeżnie zmęczona i wyeksploatowana – czytamy na fakt.pl.

Justyna Pochanke ostatecznie pokonała swoją fobię dzięki wsparciu najbliższych osób. To rodzina w pełni rozumiała jej stan oraz udzieliła wszelkiej możliwej pomocy. Zuzanna Ryncarz i Adam Pieczyński zachowali się wzorowo! 

Kim jest Zuzanna Ryncarz?

Zuzanna Ryncarz jest córką Justyny Pochanke i dentysty Wojciecha Ryncarza. W 2018 roku na portalu se.pl znalazła się informacja, że 23-latka niedługo stanie na ślubnym kobiercu

Wybrankiem Zuzanny był mężczyzna, którego poznała w czasie studiów na Politechnice Warszawskiej. Ślub miał zostać zaplanowany na lipiec 2018 roku. Młoda kobieta jest jedynaczką i oczkiem w głowie mamy. Bez wątpienia Justyna Pochanke może czuć się dumna z takiej zdolnej córki!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

justyna pochanke: zuzanna ryncarz
fot. screen z youtube.com @Promocja Zwierciadlo

Justyna Pochanke jest jedną z najbardziej znanych polskich dziennikarek. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułAndrzej Grabowski schudł! Aktor przeszedł spektakularną metamorfozę
Następny artykułKim jest żona Gołoty? Ta miłość trwa już prawie 30 lat, nie zawsze było łatwo
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.