Lelum.pl

fot. KAPIF

Justyna Sieńczyłło i syn Emiliana Kamińskiego bardzo cierpią. Wiemy, co się u nich dzieje

18 Marca 2023

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Kilka miesięcy temu cała Polska zadrżała na wieść o nagłej śmierci Emiliana Kamińskiego. Wiemy, co obecnie słychać u wdowy Justyny Sieńczyłło oraz syna zmarłego aktora.

Bliscy wybitnego artysty przejęli obecnie pieczę nad jego Teatrem Kamienica. Teraz wyszło na jaw, że wdowa i syn po zmarłym aktorze wypełnili również jego ostatnią wolę.

Kajetan Kamiński i Justyna Sieńczyłło spełnili wolę Emiliana Kamińskiego

26 grudnia 2022 roku przekazano dramatyczne wieści o nagłej i niespodziewanej śmierci wybitnego aktora Emiliana Kamińskiego. Gwiazdora pożegnało mnóstwo przyjaciół i znajomych z branży oraz pogrążona w żałobie najbliższa rodzina - w tym syn Kajetan oraz ukochana Justyna Sieńczyłło.

Chwilę później wyszło na jaw, jakie było ostatnie życzenie utalentowanego artysty. Dotyczyło ono jego syna oraz zarządzanego przez gwiazdora Teatru Kamienica. Teraz po kilku miesiącach okazało się, że Kajetan Kamiński spełnił wolę swojego taty.

Chłopaki do wzięcia

"Teraz ja wybiję ją". Porażające, co zrobił Tancerz z "Chłopaków do wzięcia". Widzowie zamarli po obejrzeniu

CZYTAJ DALEJ

Kajetan Kamiński nowym menadżerem Teatru Kamienica

Emilian Kamiński bardzo chciał, aby jego syn Kajetan poszedł w jego ślady i to właśnie on przejął pieczę nad jego największym skarbem - Teatrem Kamienica. Mężczyzna nie kryje wzruszenia, gdy opowiada o tym, w jaki sposób ojciec poinformował go o swojej woli.

-Tata uprzedzał mnie, że kiedyś ten moment nadejdzie. Mogę tylko powiedzieć jedno: mój tata służył ludziom. Gdy cztery lata temu robił spektakl niespodziankę, przyszedł do mnie do pokoju. Powiedział: "Synku, usiądź. Mam ci coś ważnego do powiedzenia". Powiedział mi: "Synku, ja nie dożyję pięciu lat. Ty musisz pomóc mi z teatrem. Musisz służyć ludziom" - wyznał poruszony Kajetan Kamiński.

Teraz nowy dyrektor placówki dokłada wszelkich starań, aby jak najdokładniej zastąpić swojego zmarłego ojca. Pracownicy Teatru Kamienica zgodnie przyznają, że Kajetan wkłada w swoją pracę całe serce.

 

 

Co dziś słychać u Justyny Sieńczyłło i Kajetana Kamińskiego?

I choć Kajetan przejął funkcję menadżera Teatru Kamienica, to niejedyne zmiany, jakie zaobserwowało to miejsce. W styczniu rolę  dyrektora naczelnego i artystycznego przejęła również ukochana żona Emiliana Kamińskiego - Justyna Sieńczyłło.

Kobieta nie ukrywa, że wciąż bardzo przeżywa rodzinną tragedię i nie pozbierała się po śmierci męża. Mimo to cieszy się, że ma okazję opiekować się jego teatrem i dziękuję Kajetanowi za pomoc i nieocenione wsparcie.

-Potrafi pracować tak intensywnie, jak Emilian i też nawet czasami nocuje w teatrze. Zajmuje się wszystkim: od sprzętów po gastronomię i finanse. Pod wieloma względami bardzo przypomina Emiliana - wyznała aktorka w jednym z wywiadów.

Zobacz zdjęcia:

 

 

Magda Gessler

„Jak z tym żyć, czując ból, łzy najbliższych”. Przeszywający komunikat Magdy Gessler, fani pytają, co się stało

CZYTAJ DALEJ
Roksana Węgiel

"Uwaga! TVN": partner Roksany Węgiel ujawnił, jak gwiazda skradła jego serce

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

emilian kamińskiJustyna Sieńczyłło

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Edyta Golec, jak bogini. Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy, biała suknia, kwiaty we włosach. Fani zachwyceni
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Druzgocące wyznanie Katarzyny Figury. Prawie nikt nie wiedział, do czego doszło w jej życiu
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Dagmara Kaźmierska powiedziała, co uważa o Janie Pawle II. Nie przebierała w słowach
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nie żyje Warszosław Kmita. Aktor odszedł w wieku 79 lat w wyniku choroby
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Małgorzata Rozenek wykonała poruszający gest. Wszystko, gdy mówili o żonie Kubackiego
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Sąsiedzi Dawida Kubackiego pogrążeni w smutku. Zdradzili, co czują
Czytaj więcej >
Martyna Pałka

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]