„Klan” jest najdłużej trwającym polskim serialem. Na przestrzeni lat wystąpiło w nim wiele osób, które kojarzone są głównie z tą produkcją. Wśród nich jest Justyna Sieńczyłło, która wcielała się w postać Bogny.

Mało kto wie, że Justyna Sieńczyłło oprócz aktorstwa zdobyła kolejny zawód. Przez lata była niewidziana w telewizji i zdecydowała się związać ze znanym aktorem. Oto jej historia.

Justyna Sieńczyłło jako słynna Bogna Różycka

Na serialu „Klan” wychowały się całe pokolenia Polaków. Produkcja zadebiutowała na szklanych ekranach w 1997 roku i emitowana jest do dziś. Wśród drugoplanowych ról, budzących w widzach duże emocje była m.in. Bogna Różycka, czyli Justyna Sieńczyłło.

Aktorka ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Początkowo trudno było o zdobycie roli, aż w końcu pojawił się „Klan”. Tam zagrała rehabilitantkę, która miała burzliwy romans z Michałem Chojnickim.

Z czasem Justyna zaczęła otrzymywać kolejne propozycje. Wystąpiła również w takich serialach jak „Na dobre i na złe” czy „Pensjonat pod Różą”. Związała się także z Teatrem Kamienica, który współzałożyła i współprowadzi z mężem.

Życie prywatne Justyny Sieńczyłło

Swego czasu Justyna nie była przekonana do aktorstwa i postanowiła mieć w zanadrzu jeszcze jeden zawód. Postawiła na przewodnika turystycznego. Obecnie jednak spełnia się jako aktorka i właścicielka teatru.

Justyna Sieńczyłło związała się ze znanym aktorem, Emilianem Kamińskim, z którym założyła Teatra Kamienica. Para doczekała się dwóch synów – Kajetana i Cypriana. Poznali się wiele lat temu, kiedy aktorka była jeszcze nastolatką.

Poznaliśmy się na planie serialu „Szaleństwa panny Ewy”. Ale… ja miałam wtedy zaledwie 13 lat. Emilian był już prawie trzydziestolatkiem, czyli dla mnie dorosłym facetem. On mnie zauważył i do dziś upiera się, że zapamiętał moje oczy. Drugi raz spotkaliśmy się już po 10 latach w sztuce „Na szkle malowane”, reżyserowanej przez Krystynę Jandę. Podczas prób coś już zaiskrzyło — wyznała aktorka w rozmowie z Super Expressem.

Justyna Sieńczyłło i Emilian Kamiński
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi

Źródło: teleshow.wp.pl, se.pl