Justyna Steczkowska wyszła za przystojniaka znanego z Na Wspólnej? Na jaw wyszły zdjęcia z ceremonii. Gwiazda wygląda obłędnie! Wszystkie media zachwycają się jej suknią ślubną! Pan młody również prezentował się imponująco.

Justyna Steczkowska poślubiła Michała Malinowskiego? Wygląda na to, że tak, ale tylko w filmie! Piosenkarka wzięła udział w produkcji, która jeszcze w tym roku ma pojawić się w kinach! O czym będzie Jak poślubić milionera? Na ekranie zobaczymy całą plejadę lubianych gwiazd!

Justyna Steczkowska: ślub z aktorem z „Na Wspólnej”?

Na najnowszych zdjęciach Justyna Steczkowska w pięknych kreacjach pozuje u boku Michała Malinowskiego znanego z Na wspólnej czy Pierwszej Miłości. Piosenkarka prezentuje się fenomenalnie! Wygląda na to, że jej postaci uda się usidlić tytułowego milionera, ale czy na długo?

Film opowiada o przygodach singli, którzy po bezskutecznych poszukiwaniach decydują się w końcu zawalczyć o swoje i udają się na kurs znalezienia idealnego partnera! Dzięki głównym bohaterom przekonamy się, czy mityczne sposoby na zdobycie wybranka naprawdę istnieją i działają! Nie wiecie, czego nie robić na pierwszej randce? Ten film jest dla was!

Jak poślubić milionera — kiedy premiera?

Premiera filmu najprawdopodobniej odbędzie się jeszcze w listopadzie tego roku. Na ekranie poza Michałem Malinowskim i Justyną Steczkowską pojawią się także między innymi: Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Małgorzata Foremniaki, Piotr Polk, Wojciech Mecwaldowski, Mikołaj Roznerski, Edyta Olszówka, Julia Wieniawa, Michał Czernecki, Nikodem Rozbicki, Maffashion i Ewa Wachowicz!

To nie pierwszy raz, gdy Justyna Steczkowska zagrała w filmie. Na koncie ma już występy w produkcjach takich jak Billboard, Kanadyjskie sukienki czy Na koniec świata. Choć w Jak poślubić milionera stanie na ślubnym kobiercu z przystojnym aktorem, to prywatnie jej mężem od 2000 roku jest architekt i model Maciej Myszkowski, z którym ma trójkę dzieci.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

justyna steczkowska
instagram.com/michal_malinowski_official

Justyna Steczkowska stanęła na ślubnym kobiercu z Michałem Malinowskim!

justyna steczkowska
instagram.com/justynasteczkowska

Gwiazda wyglądała obłędnie! Kreacje podkreśliły jej doskonałą figurę!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mąż Renaty Beger opowiedział, jak się poznali. „Pomyślałem, jaka ładna i skromna buzia”
  2. Katarzyna Skrzynecka opowiedziała o pierwszym mężu. Ich małżeństwo rozpadło się ponad dekadę temu
  3. Adrianna Biedrzyńska topless! Ma 56 lat, a ciało jak bogini!
  4. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?
  5. Nie poszła na ślub siostry. Powód powala
Poprzedni artykułKotek stracił mamę zaraz po urodzeniu. Maluch znalazł kochającego właściciela
Następny artykułPodczas dzielenia się tortem weselnym pana młodego poniosło. Goście zaniemówili
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.