48-letnia Justyna Steczkowska odważyła się na zrzucenie ubrania i pokazania swojego ciała w bikini. Mama trójki dzieci wygląda obłędnie, a fani nie mogą się nachwalić jej sylwetki. Ma pani figurę jak milion dolarów – piszą zachwyceni. Zobaczcie same!

Justyna Steczkowska postanowiła na chwilę opuścić w tym roku wyjątkowo mroźną i śnieżną Polskę. Za kierunek swoich wakacji w środku lutego obrała Zanzibar, który podczas pandemii koronawirusa przechodzi swoisty renesans turystyczny. Na tej afrykańskiej wyspie nie trzeba bowiem pokazywać negatywnych wyników testów na Covid-19.

Justyna Steczkowska pokazała ciało w bikini

7 lutego na profilu Justyny Steczkowskiej na Instagramie pojawiło się pierwsze zdjęcie z malowniczej wyspy. Opis, który dodała pod zdjęciem, nie spodobał się niektórym jej obserwującym, ale znacznej większości fotografia przypadła do gustu.

Zanzibar… Słońce, radość i chwila oddechu od masek… wszelkich – napisała wtedy piosenkarka na Instagramie.

Odkąd tylko dowiedzieliśmy się, że wokalistka udała się na zasłużony wypoczynek, mogliśmy spodziewać się, że już niedługo doda kolejne zdjęcia z wakacji. Nie przeliczyliśmy się!

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Zaledwie dzień później w jej mediach społecznościowych mogliśmy podziwiać uśmiechniętą gwiazdę w czarnym seksownym bikini. Nie zabrakło również stroju w cętki geparda.

Uśmiech na niedzielę – napisała Justyna Steczkowska 7 lutego, dodając zdjęcie ze swoim 21-letnim synem Leonem.

Jednak to nie przystojny młodzieniec uwiódł internautów na jednym ze zdjęć. Obserwujący piosenkarkę w sieci fani zwracali uwagę na jej sylwetkę. Trzeba przyznać, że jak na trzy ciąże, które ma za sobą artystka, jej ciało wygląda obłędnie.

Justyna Steczkowska zachwyca sylwetką. Fani chwalą

Było wiadomo, że fani nie przejdą obojętnie obok tak pięknych widoków. Sekcję komentarzy zalała lawina pozytywnych komentarzy, w których internauci zachwycają się sylwetką gwiazdy.

Ale Twój syn musi być dumny, chodząc z taka mamą.

Wyglądasz jak dziewczyna Leona [syna Justyny Steczkowskiej – przyp. red.] a nie mama.

To syn??? Wyglądacie jak para.

Piękna jak zawsze. Figura sztos. Syn przystojny. Cudownych wakacji życzę – czytamy w komentarzach w mediach społecznościowych gwiazdy.

Pod koniec stycznia Justyna Steczkowska poruszyła kwestię metamorfozy swojego ciała, którą przeszła. Na jej Instagramie pojawiły się wtedy dwie fotografie: pół roku po narodzinach najmłodszej córki Helenki oraz z teraz.

Trzeba przyznać, że efekty jej ciężkiej pracy widać jak na dłoni… a raczej brzuchu, ponieważ wokalistka pokazała umięśnione ciało. Więcej na ten temat pisaliśmy >tutaj<.

Podoba wam się jej figura?

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Justyna Steczkowska (@justynasteczkowska)

Justyna Steczkowska pokazała się w bikini.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Justyna Steczkowska (@justynasteczkowska)

Gwiazda wyjechała na wakacje na Zanzibar.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Justyna Steczkowska (@justynasteczkowska)

Ostatnio poruszyła również temat przemiany swojego ciała.

Justyna Steczkowska
fot. instagram.com/justynasteczkowska

Wygląda na to, że piosenkarka świetnie się bawi.

 

 Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl