Justyna Steczkowska: operacje plastyczne aktorki są faktem czy plotką? Piosenkarka nigdy nie przyznała się do upiększania ciała przy pomocy skalpela. Od lat konsekwentnie zaprzecza, by kiedykolwiek skorzystała z usług chirurgów. Rzeczywiście padła ofiarą pomówień? Znamy prawdę!

Nie jest klasyczną pięknością — i właśnie dlatego między innymi fani tak ją uwielbiają. Dzięki oryginalnej urodzie nie zostanie niezauważona w tłumie. Przez swój wdzięk i pewność siebie wzbudza zazdrość zarówno wśród zwykłych kobiet, jak i koleżanek po fachu. Czyżby stąd się wzięły pogłoski o licznych zabiegach, którym miała się poddawać? Justyna Steczkowska: operacje plastyczne są jej często przypisywane. Czy piosenkarka naprawdę poprawiła sobie to i owo? Wygadał się znajomy gwiazdy — zdradził, w jaki sposób NAPRAWDĘ dba o urodę!

Justyna Steczkowska: operacje plastyczne naprawdę miały miejsce?

Justyna Steczkowska debiutowała jeszcze jako nastolatka, jednak cała Polska usłyszała o niej po raz pierwszy, dopiero gdy wystąpiła w programie Szansa na sukces w 1994 roku.

Od tamtego dnia minęło już dwadzieścia pięć lat, więc trudno się dziwić, że piosenkarka zmieniła się fizycznie. Czy jednak za jej metamorfozę odpowiada wyłącznie czas? A może jednak skalpel chirurga? Justyna Steczkowska: operacje plastyczne piosenkarki tak naprawdę nigdy nie miały miejsca.

Chociaż gwiazda stara się dbać o swoją niewątpliwą urodę, nigdy nie zdecydowała się zwrócić o pomoc do chirurga plastycznego. Sensacyjne informacje na temat operacji — a właściwie ich braku — wyszły na jaw po tym, jak jeden ze znajomych gwiazdy wyjawił prawdę w rozmowie z dziennikiem Fakt

— Justyna jest przeciwniczką operacji plastycznych, więc lubi sięgać po inne środki, które zapewniają jej skórze witalność i jędrność — przyznał. 

Jak Justyna Steczkowska dba o urodę?

 Justyna Steczkowska nie korzysta z usług chirurgów plastycznych, przywiązuje sporą wagę do tego, jak się prezentuje. W czym tkwi sekret jej świetnego wyglądu?

Gwiazda w rozmowie z Lelum.pl przyznała, że kocha nieinwazyjny zabieg mezoterapii igłowej oraz zabieg regeneris – osocze bogatopłytkowe, które pobudza komórki do produkcji kolagenu.

Justyna Steczkowska: operacje plastyczne jej nie dotyczą! Gwiazda udowodniła, że regularne dbanie o skórę w naturalny sposób przynosi o wiele lepsze efekty, niż medycyna estetyczna czy operacje plastyczne! Brawo za podejście!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

justyna steczkowska: operacje plastyczne
fot. instagram.com @justynasteczkowska

Justyna Steczkowska: operacje plastyczne rzeczywiście miały miejsce w jej przypadku?

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMąż Katarzyny Herman ma niezwykły biznes! 9 lat temu wziął ślub z piękną aktorką
Następny artykułAktor serialu „Klan” miał udar mózgu! Jego leczenie będzie bardzo kosztowne
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.