Justyna Steczkowska: rodzeństwo polskiej piosenkarki jest bardzo liczne, co więcej — wszystkich łączy pasja do muzyki. Rodzina Steczkowskich to z pewnością jedna z bardziej muzykalnych w całej Polsce. Justyna Steczkowska lubi chwalić się swoim utalentowanym rodzeństwem. Czym zajmują się jej piękne siostry?

Rodzina Justyny Steczkowskiej jest bardzo liczna. Artystka ma ośmioro rodzeństwa, 5 sióstr i 3 starszych braci. Cała rodzina Steczkowskich związana jest z muzyką, jednak największą gwiazdą bez wątpienia jest Justyna, która zdecydowała się wraz z siostrami na wspólną sesję zdjęciową i wywiad. Sprawdź, czym zajmują się jej piękne siostry. 

Justyna Steczkowska: rodzeństwo

Mało kto wie, że Justyna Steczkowska ma aż tak liczną rodzinę. Jej rodzice doczekali się aż dziewięciorga dzieci, z których każde z nich związane jest z muzyką. Popularna piosenkarka ma 5 sióstr i 3 starszych braci. Czym się zajmują bracia Justyny Steczkowskiej? Najstarszy z barci Jacek jest lutnikiem i sam potrafi zrobi skrzypce, na których tak świetnie gra jego rodzeństwo. Marcin Steczkowski  jest absolwentem Akademii Muzycznej wydziału wokalno- aktorskiego oraz lutnictwa w Poznaniu. Gra na saksofonie i skrzypcach. Ostatni z barci Paweł, z wykształcenia jest muzykiem. Gra na wiolonczeli i na kontrabasie.

Czym zajmują się siostry Justyny Steczkowskiej?

Justyna Steczkowska: rodzeństwo gwiazdy zdominowane jest przez kobiety, których jest aż sześć, Czym zajmują się siostry Justyny Steczkowskiej? Agata Steczkowska  jest pianistką, wiolonczelistką, kompozytorką, a także prowadzi własne warsztaty muzyczne i pisze podręczniki do nauki muzyki. Magda jest drugą, najpopularniejszą z sióstr. jest również piosenkarką, a dała się poznać szerszej publiczności w wielu programach rozrywkowych m.in. Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Krystyna Steczkowska gra na skrzypcach oraz śpiewa, co więcej spełnia się także w rzeźbiarstwie.

Najbardziej podobna do Justyny jest jej siostra Cecylia, która ukończyła szkołę plastyczną w Zakopanem, jest wokalistką i skrzypaczką, a także matką dwójki dzieci. Ostatnią siostrą jest Maria, która z zawodu jest kosmetyczką, a w wolnych chwilach śpiewa w zespole swojego brata. Justyna Steczkowska: rodzeństwo gwiazdy jest równie utalentowane co ona, jednak nikt nikomu nie udało się osiągnąć tak spektakularnego sukcesu co ona. Wiedzieliście, że gwiazda ma tak muzykalne rodzeństwo? 

Justyna Steczkowska: rodzeństwo
ZOBACZ ZDJĘCIA:

Justyna Steczkowska: rodzeństwo
VIVA! materiały prasowe

Siostry Steczkowskie na jednej okładce. 

Justyna Steczkowska: rodzeństwo
instagram.com@justynasteczkowska

Magda Steczkowska jest również bardzo popularna.

Justyna Steczkowska: rodzeństwo
instgaram.com@agatasteczkowska

Agata Steczkowska wydała nawet książkę opisującą jej rodzinę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tomasz Ciachorowski wrzucił do sieci niepokojące nagranie. Aktor szybko uspokoił fanów
  2. Milionerzy przed 30. Oto najmłodsze i najbogatsze osoby, które nie ukończyły 30. roku życia
  3. Piosenkarka Dorota R. usłyszała wyrok. Została skazana za groźby karalne wobec Emila Haidara
  4. Choroba zmusiła Iwonę Węgrowską do wielomiesięcznej przerwy w karierze. Gwiazda udzieliła szczerego wywiadu
  5. Bartłomiej Misiewicz żąda miliona złotych odszkodowania od Patryka Vegi. Reżyser odpowiada
źródło: onet.pl
Poprzedni artykułMikołaj Roznerski i Piotr Stramowski skrzyżowali pięści na planie filmu. Walka była prawdziwa
Następny artykułSkąd pochodzi Majka Jeżowska? Wychowała się w „polskim zagłębiu milionerów”
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.