Justyna Steczkowska: syn piosenkarki wyrósł na bardzo przystojnego młodzieńca! Jest prawdziwą dumą i radością sławnej mamy. Razem wyglądają jak rodzeństwo, a nie rodzic i dziecko. Nie wierzycie? Będziecie zaskoczeni, czym się zajmuje. Pójdzie w ślady wokalistki? 

Chociaż o jej małżeństwie – a dokładniej: rzekomych rozstaniach i kryzysach – krążyło wiele plotek, razem z mężem stworzyli szczęśliwą i zgraną rodziną. Piosenkarka ma troje pociech, z których najgłośniej jest ostatnio o pierworodnym. Justyna Steczkowska: syn piosenkarki to przystojny i utalentowany nastolatek. Jego Instagram wypełniają zdjęcia z licznych imprez i wypadów z przyjaciółmi. Ma naprawdę ciekawe hobby! Czyżby odziedziczył po mamie nie tylko urodę, ale i pasję muzyczną? Padniecie z wrażenia na widok zdjęć młodego mężczyzny!

Justyna Steczkowska: syn piosenkarki jest już dorosły. Co robi?

Justyna Steczkowska w 2000 roku wzięła ślub ze znanym architektem oraz modelem Maciejem Myszkowskim i już w tym samym roku małżonkowie powitali na świecie pierworodnego syna – Leona, a w następnych latach Stanisława i Helenę. Wygląda na to, że najstarsza pociecha piosenkarki niebawem zostanie stałym bywalcem rubryk towarzyskich. Dlaczego?

Leon Myszkowski we wrześniu skończy dopiero dziewiętnaście lat, a już budzi spore zainteresowanie mediów oraz fanów swojej mamy, szczególnie – nastoletnich dziewcząt. Nic dziwnego: jest bardzo podobny fizycznie do atrakcyjnej piosenkarki. Na dodatek – podobnie jak wielu rówieśników – pozostaje aktywny w social mediach, gdzie regularnie umieszcza fotografie z przyjaciółmi oraz dzieli się wrażeniami z licznych wyjazdów. 

Justyna Steczkowska: syn piosenkarki zajmie się muzyką? Ze zdjęć umieszczonych na jego Instagramie możemy wywnioskować, że jest zainteresowany pracą przy organizowaniu imprez w klubach. Tę informację potwierdził również pomponik.pl. Leon Myszkowski zajmuje się oprawą muzyczną jako DJ. Dorabiał też przyjmując zlecenia w charakterze modela, a nawet debiutował w roli… pisarza!

O czym jest książka Leona Myszkowskiego?

Leon Myszkowski nigdy nie ukrywał, że jest wielkim pasjonatem gotowania. Mimo tego niewiele osób spodziewało się, że nastolatek spróbuje zająć się kuchnią profesjonalnie – na przykład wydając książkę

Justyna Steczkowska: syn piosenkarki jest autorem książki kucharskiej Kuchnia Leona. Dzieli się w niej autorskimi pomysłami na smaczne przekąski. Z opisu od wydawcy wynika, że poprzez napisanie Kuchni… Leon próbował pokazać, w jakim kierunku zamierza prowadzić swoją karierę i w pewien sposób odciąć od osiągnięć rodziców.

Justyna Steczkowska: syn gwiazdy wyrośnie na następcę Pascala Brodnickiego albo Magdy Gessler? Nie możemy się doczekać, czym jeszcze zaskoczy nas w przyszłości!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

justyna steczkowska syn
fot. instagram.com @leon_myszkovsky

Justyna Steczkowska: syn piosenkarki za kilka miesięcy skończy dziewiętnaście lat.