Justyna Steczkowska: wiek gwiazdy mocno nas zaskoczył. Piosenkarka o niesamowitym głosie wygląda znacznie młodziej, niż wskazuje na to jej metryka. Nie zgadniecie, które urodziny obchodziła ostatnio! Sprawdźmy, jaki jest sekret młodego wyglądu Dziewczyny Szamana!

Piosenkarka niejednokrotnie udowodniła, że nie przejmuje się metryką i żyje w zgodzie ze swoją artystyczną duszą. Opinię publiczną rozgrzewa do czerwoności najmniejsza wzmianka o rzekomym romansie jej męża lub planowanym rozwodzie. Ile jest w nich prawdy? Co słychać u jednej z największych gwiazd polskiej sceny? Dowiedzmy się!

Justyna Steczkowska: wiek zupełnie nie zgadza się z młodym wyglądem piosenkarki!

Justyna Steczkowska przyszła na świat 2 sierpnia 1972 roku w Rzeszowie, więc w zeszłym roku obchodziła… czterdzieste szóste urodziny! Spodziewaliście się tego? My dawaliśmy jej maksymalnie trzydzieści pięć lat!

Mimo że Justyna Steczkowska zbliża się do pięćdziesiątki, nadal zachwyca. Mierząca 1,64 m gwiazda o nogach do samego nieba i lekko egzotycznej urodzie regularnie publikuje na swoim koncie na Instagramie zdjęcia z koncertów i sesje zdjęciowe do kolorowych magazynów.

Życie uczuciowe Joanny Steczkowskiej budzi poruszenie wśród Polaków. Co naprawdę dzieje się w małżeństwie gwiazdy?

Od dawna krążyły pogłoski o problemach w małżeństwie Joanny Steczkowskiej. Okazało się, że w plotkach było ziarno prawdy, kiedy piosenkarka i Maciej Myszkowski ogłosili swoją separację. Jednak w kwietniu zeszłego roku ponownie widywano ich razem w czułych objęciach. Czyżby się pogodzili?

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski są małżeństwem od 2000 roku. Para ma dwóch synów Leona i Stanisława oraz córeczkę Helenę. Chociaż wydawali się zgodną parą, po 17 latach wspólnego życia zdarzył im się poważny kryzys, który znalazł swój finał w tymczasowym rozstaniu. Jak poinformowała w czerwcu 2017 roku piosenkarka w oficjalnym oświadczeniu do fanów:

– Po 17 latach cudownego małżeństwa – w przyjaźni z Maćkiem – postanowiliśmy dać sobie czas na to, aby w trakcie separacji przemyśleć i zdecydować, czy rozłączyć naszą wspólną drogę na dwie osobne (miejmy nadzieję, że równie szczęśliwe) ścieżki.

Rok temu krążyły pogłoski, że Maciej Myszkowski ma romans z aktorką Iloną Ostrowską. Jednak wygląda na to, że nie było w nich zbyt wiele prawdy, a małżonkowie ostatecznie wrócili do siebie, ku uciesze dzieci. Gratulujemy przezwyciężenia kryzysu!

Justyna Steczkowska nadal zachwyca. Zobacz zdjęcia pięknej piosenkarki:

justyna steczkowska wiek
fot. instagram.com @steczkowska.justyna_photos

Justyna Steczkowska z najstarszym synem Leonem.

justyna steczkowska wiek
fot. instagram.com @steczkowska.justyna_photos

Chociaż gwiazda zbliża się do pięćdziesiątki, zupełnie nie wygląda na swój wiek.