Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Justyna Żyła jeszcze nigdy nie udzieliła tak szczerego wywiadu. Opowiedziała o swoich dzieciach
Karol Osiński
Karol Osiński 02.02.2021 17:30

Justyna Żyła jeszcze nigdy nie udzieliła tak szczerego wywiadu. Opowiedziała o swoich dzieciach

fot. East News/Piotr Molecki

Justyna Żyła od dłuższego czasu znajduje się na świeczniku mediów. Od momentu rozstania z Piotrem Żyłą zrobiło się o niej bardzo głośno. Tymczasem gwiazda prawdopodobnie po raz pierwszy od dawna postanowiła publicznie poruszyć temat byłego małżonka bez uszczypliwości. W wywiadzie dla parenting.pl zdradziła, że dzieci chcą iść w ślady ojca i już zaczęły ku temu przygotowania.

W rozmowie z portalem Justyna Żyła powiedziała także, że robi wszystko, by jej dzieci skupiły się na edukacji, aczkolwiek czasami miewają z tym kłopoty. Tak czy inaczej, pociechy gwiazdy już wiedzą, czym chciałyby się zajmować w przyszłości.

Justyna Żyła o swoich dzieciach i byłym małżonku

Justyna i Piotr Żyła byli małżeństwem przez 12 lat i ciężko było sobie wyobrazić, żeby cokolwiek miało to zmienić. Niestety, w 2018 roku sprawy obrały bardzo przykre tory i postanowili się rozstać. Był to jeden z najgłośniejszych rozwodów w Polsce, którego echa nie milkną do dziś.

Teraz byli małżonkowie układają sobie życie na nowo ze swoimi partnerami. Justyna nie pokazuje twarzy swojego ukochanego, jednak już od jakiegoś czasu wiadomo, że jest zakochana. Podobnie sytuacja się przedstawia w przypadku Piotrka, który ma spotykać się z Marceliną Ziętek, aktorką serialu 19+. Jednak do dziś informacja nie została oficjalnie potwierdzona przez żadną ze stron.

Niestety do dziś zdarza się, że byli małżonkowie zarzucają sobie różne rzeczy w mediach. Tym razem było nieco inaczej. Justyna Żyła udzieliła szczerego wywiadu dla portalu parenting.pl, w którym opowiedziała m.in., kim w przyszłości chciałyby zostać ich dzieci.

Gwiazda, która bardzo często chwali się swoimi wykwintnymi posiłkami w mediach społecznościowych, stwierdziła, że dzieciaki chcą iść w ślady swojego taty i już zaczęły trenować skoki narciarskie. Niestety, jak w większości przypadków macierzyńskich zdarzają się także kłopoty.

Justyna Żyła dzieci

Gwiazda stwierdziła, że jej dzieci są bardzo uparte, co mają zarówno po niej, jak i po Piotrku. Zdradziła także, jakie na co dzień są ich pociechy, które kocha z całego serca. Oboje trenują skoki narciarskie, by w przyszłości stać się takimi jak tata.

One są mieszanką charakterów. Są uparte, tak jak ja i Piotrek – obydwoje tacy jesteśmy. Kuba jest trochę takim leniuszkiem i taki był od urodzenia. Jest bardzo inteligentny i już dzisiaj wiem, że on krzywdy sobie w życiu nie da zrobić. Obecnie ma taki etap, że się obraził trochę na szkołę, ale dla mnie wykształcenie dzieci jest bardzo ważne. Zarówno Karolcia, jak i Kuba trenują skoki.powiedziała Justyna Żyła w rozmowie z parenting.pl.

Dodała także, że jej synek jest bardzo dużym żartownisiem, co ma po swoim tacie. Kiedy zadaje pytania swojemu synkowi, co zrobi bez nauki, stawia jasną deklarację. Podobnie jest także z córeczką.

Kiedy pytam Kubę: Co ty będziesz robił, jak się nie będziesz uczył? Przecież nie znajdziesz dobrej pracy, nie pójdziesz na studia, odpowiada mi, że będzie skoczkiem. Z kolei Karolina chce być kosmetyczką – mówiła Justyna Żyła.

Sądzicie, że jej dzieci faktycznie pójdą w ślady taty?

Zobacz zdjęcia:

Justyna Żyła

Justyna Żyła wypowiedziała się na temat swoich dzieci.

Justyna Żyła

Stwierdziła, że chciałyby w przyszłości pójść w ślady swojego taty i zostać skoczkami narciarskimi, co zresztą juz trenują.

Justyna Żyła

Gwiazda po raz pierwszy od dawna wypowiedziała się w wywiadzie bez krytyki kierowanej w stronę byłego małżonka.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: