Justyna Żyła została pozwana przez Marcelinę Ziętek – donosi party.pl. Portal informuje, że pierwsza sprawa odbyła się w lutym, a obie strony czekają na drugą – być może ostatnią. Za groźby karalne można dostać surową karę.

Justyna Żyła już wiele razy złośliwie komentowała poczynania byłego męża, a także jego związek z aktorką serialu 19+. Gdy doszło do gróźb, granica została przekroczona, a Ziętek podobno pozwała kobietę.

Justyna Żyła pozwana?

Przypomnijmy, że w lipcu 2020 roku Piotr Żyła publikował wiadomości, jakie miała wysyłać mu była żona. Według Party to właśnie z tego powodu panie miały spotkać się w sądzie. Treść SMSów wstrząsnęła fanami, a także Marceliną Ziętek, która niedawno przyznała, że z hejtem radzi sobie za pomocą narzędzi prawnych.

Ja działam krokami prawnymi na tę falę hejtu, która mnie spotkała. Spirala się nakręca, kolejni, kolejni, kolejni piszą i wydaje im się, że są bezkarnimówiła w rozmowie z Dalia Talks.

Najwyraźniej nowa partnerka polskiego skoczka nie rzuca słów na wiatr i w skrajnych przypadkach faktycznie nikomu nie odpuszcza.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

– Taki obrałam sobie cel i choćby nie wiem co, to zabiję k****. Nie będzie sz***** moich dzieci dotykała. I mówię ci całkiem poważnie, możesz to traktować jako groźbę, która oczywiście wedle polskiego prawa jest karalna i możesz to zgłosić na policję– brzmiały wiadomości publikowane przez Piotra.

Justyna Żyła: Nigdy nikogo bym nie skrzywdziła

Po tym, jak w sieci powstała gigantyczna burza, Justyna opublikowała oświadczenie, gdzie napisała, że nigdy nikogo by nie skrzywdziła. Czy Marcelina nie uwierzyła w zapewnienia byłej żony ukochanego?

Za groźby karalne można dostać grzywnę, karę ograniczenia wolności lub do dwóch lat więzienia – przypomina Party.

Żyła nigdy nie ukrywała, że rozwód był dla niej trudnym przeżyciem, wielokrotnie martwiła się także o swoje dzieci i sugerowała, że Piotr nie spędza z nimi wystarczająco dużo czasu.

Kiedyś ktoś powiedział, że trauma rozwodu jest porównywana do śmierci bliskiej osoby. Chyba tak. Rozstanie, rozpad mojej rodziny to było dla mnie ciężkie przeżycie. Najcięższe – mówiła kiedyś na łamach VIVY!.

Zobacz zdjęcia:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Relacje Justyny i Piotra od dawna są napięte.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Czy za groźby odpowie przed sądem?

Żadna z pań na razie nie skomentowała tych doniesień.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: party.pl

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl