Justyna Żyła zrobiła coś niewiarygodnego. Zdecydowała się na ruch, który znów postawi jej osobę w świetle reflektorów. Publiczne kłótnie z byłym mężem w końcu znudziły internautów. Teraz była żona skoczna Piotra Żyły zdecydowała się zrobić coś szalonego. Czy Piotr o tym wie?

Justyna Żyła zdecydowała się na zaskakujący ruch. Wiadomo już, że obecna partnerka Piotra Żyły Marcelina Ziętek to aktorka paradokumentalnego serialu TVN-u 19+. Okazuje się, że była żona skoczka pozazdrościła jego aktualnej partnerce.

Justyna Żyła gra w Szpitalu

Justyna Żyła bardzo lubi, gdy jej osoba znajduje się w centrum uwagi. Wciąż niesłabnące małżeńskie kłótnie, jakie prowadzi za pomocą swojego profilu na Instagramie, na początku wzbudzały dość dużą sensację, lecz z czasem stały się normalnością i przestały cieszyć się takim zainteresowaniem.

Za to Piotr Żyła długo był owiany aurą tajemnicy, na temat tego, kto jest jego nową wybranką. Gdy okazało się, że to Marcelina Ziętek, w końcu poznaliśmy adresatkę ostrych SMS-ów, jakie przesyłała Żyła. Wygląda na to, że była żona skoczka postanowiła pójść w ślady jego obecnej partnerki. Justyna zdecydowała się na udział w paradokumencie TVN-u Szpital, gdzie wcieliła się w rolę celebrytki i blogerki kulinarnej… Justynę Żyłę.

  1. Nieludzkie, robił ze szczeniakiem okropne rzeczy. Zwierzę przed śmiercią uratowała przypadkiem rodzina, potrzebna pomoc
  2. Tego jeszcze nie było. Widzowie TVN byli zadziwieni, pojawił się gość specjalny

Justyna Żyła rozpoczyna przygodę z aktorstwem?

W paradokumencie była żona polskiego skoczka wciela się w samą siebie i pomaga 18-letniej bohaterce serialu podjąć bardzo trudną, życiową decyzję. Co złośliwsi twierdzą, że decyzja o wystąpieniu w serialu była podyktowana zazdrością o karierę obecnej partnerki Piotra.

Tak czy inaczej, to miły ukłon w stronę Justyny, która w serialu zyskała miano celebrytki. A jej kulinarne dzieła, które prezentuje na swoim profilu na Instagramie, są naprawdę piękne i profesjonalne, tak więc określenie blogerka kulinarna także jak najbardziej do niej pasuje. Ciekawe, czy o występie byłej żony wie Piotr Żyła. Być może niedługo usłyszymy wypowiedź skoczka na ten temat.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

justyna żyła
fot.instagram.com/justynazyla

Nowy odcinek Szpitala z udziałem Justyny będzie niedługo wyemitowany.

justyna żyła
fot. instagram.com/justynazyla/

Była żona Piotra Żyły bardzo lubi, gdy oczy wszystkich są skierowane na nią.

Justyna Żyła
instagram.com @justynazyla

Ciekawie czy o występie byłej żony wie Piotr Żyła?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Spytała Kwaśniewską o ciążę. Odpowiedź zwaliła ją z nóg
  2. Potężny pożar w centrum Polski, dramatyczna akcja służb. Niestety, w pogorzelisku dokonano przerażającego odkrycia
  3. Trafiła do ginekologa z bólem brzucha. Prawda okazała się wstrząsająca, wyjęli z niej 24-kilogramową masę
  4. Przez nowotwór stracił dziecko. Odebrało mu mowę, kiedy zdjął lustro w pokoju zmarłej córeczki
  5. Gwiazda serialu „Przyjaciółki” jest w ciąży. Zewsząd sypią się komplementy i gratulacje, wspaniała wiadomość
  6. Nęka cię ból głowy? Połączenie 3 składników zdziała prawdziwe cuda, dolegliwość zniknie jak ręką odjął

Źródło: pudelek.pl

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl