Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Justyna Żyła odpowiada byłemu mężowi. Nagle opublikowała oficjalne oświadczenie, nikt nie spodziewał się błyskawicznej odpowiedzi
Dagmara Olszewska
Dagmara Olszewska 18.07.2020 15:05

Justyna Żyła odpowiada byłemu mężowi. Nagle opublikowała oficjalne oświadczenie, nikt nie spodziewał się błyskawicznej odpowiedzi

Justyna Żyła
fot. EASTNEWS Justyna Żyła – EA @Piotr Molecki/East News

Justyna Żyła zdecydowała się na natychmiastowy komentarz dotyczący oświadczenia byłego męża. Para rozstała się już jakiś czas temu, jednak ich medialne przepychanki towarzyszą nam do dziś. Jak zapowiada kobieta — ostatni raz porusza publicznie temat ich związku.

Justyna Żyła niezwykle szybko zareagowała na informacje, którym na swoim koncie na Instagramie zamieścił dziś Piotr Żyła. Kobieta napisała długie oświadczenie, w którym opowiada, jak naprawdę wyglądało jej małżeństwo i z czego wynikało jej zachowanie.

Justyna Żyła emocjonalnie odpowiada byłemu mężowi

Niedawno pisaliśmy o komentarzu, na który zdecydował się Piotr Żyła, w sprawie swojego małżeństwa. Sportowiec zarzucił żonie, że to ona ogranicza mu kontakty z dziećmi, rozpoczyna medialne afery i utrudnia porozumienie się. By nie być gołosłownym, skoczek opublikował screen z rozmowy z byłą partnerką, w której kobieta była wyraźnie agresywna.

Justyna Żyła wyrazie zaaferowana sytuacją, postanowiła wydać oficjalne oświadczenie, w którym tłumaczy swoją złość oraz opowiada, jak według niej wyglądało małżeństwo ze sportowcem. Internauci są bezlitośni — swoje brudy pierze się w domu — napisał pod postem jeden z obserwatorów.

  1. Ministerstwo Zdrowia opublikowało oficjalny komunikat. Wszyscy Polacy muszą dostosować się do 3 rzeczy
  2. Kościół stwierdził nieważność małżeństwa Jacka Kurskiego po 20 latach. Zaskakujące doniesienia
  3. Zmarła kobieta, która urodziła, mając 63 lata. Po śmierci jej córeczka wypowiedziała wstrząsające słowa, łzy napływają do oczu

Justyna Żyła wydała oświadczenie: ostatni komentarz w sprawie małżeństwa

Kobieta w aż trzystronicowym poście opisuje, że faktycznie — Piotr Żyła utrzymuje jej dzieci. Opowiada jednak, że wynika to z przeszłości, gdy całkowicie poświęciła się rodzinie i zgodziła się wspierać męża, w każdym momencie poświęcając swoją karierę.

Justyna Żyła zarzuca byłemu mężowi, że spędzał czas z dziećmi i swoją nową partnerką mimo wyraźnej niechęci pociech. Uważacie, że kobieta ma rację? Czekamy na wasz komentarz w tej sprawie.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lewandowska gotuje rosół w bardzo nietypowy sposób. Nie dodaje do niego makaronu, woli nieprawdopodobnie zdrowy składnik
  2. Porażająca wiadomość z rana. Płonie słynna katedra w Europie, służby w akcji
  3. Już wiadomo, co było przyczyną śmierci Gadomskiego. Jednak jedna rzecz się nie zgadza, prokuratura ma wątpliwości
  4. Piotr Żyła nie wytrzymał. Emocje sięgnęły zenitu, wystosował do byłej żony komunikat, który wbija w ziemię, będzie odwet?
  5. Dziewczynka znalazła list w butelce. Kiedy jej matka przeczytała treść, od razu zadzwoniła na policję
  6. Niebawem zapukają do drzwi milionów Polaków i zadadzą pytania. Lepiej być przygotowanym

Źródło: instagram.com