Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Justyna Żyła podjęła ostateczny krok, którego nikt nie przewidział. Na wizji poniżyła byłego męża „Najwyższy czas zamknąć stare życie”
Dagmara Olszewska
Dagmara Olszewska 19.07.2020 17:05

Justyna Żyła podjęła ostateczny krok, którego nikt nie przewidział. Na wizji poniżyła byłego męża „Najwyższy czas zamknąć stare życie”

Justyna Żyła
fot. EASTNEWS Justyna Żyła – EA @Piotr Molecki/East News

Justyna Żyła od dłuższego czasu jest w centrum uwagi mediów. Wszystko przez rozwód ze znanym skoczkiem, Piotrem. Sprawa nabrała tempa, gdy milczący do tej pory sportowiec wydał zaskakujące oświadczenie poparte zdjęciami ich prywatnych rozmów. Kobieta nie wytrzymała, poniżyła byłego partnera. Najwyższy czas zamknąć stare życie — napisała gwiazda.

Justyna Żyła jeszcze wczoraj wydała oświadczenie, w którym zarzekała się, że ostatni raz wypowiada się w sprawie swojego związku. Dziś kolejny raz publicznie poniża byłego męża.

Justyna Żyła publicznie poniża byłego męża

O nagłym oświadczeniu byłej żony Piotra Żyły pisaliśmy niedawno. Kobieta tłumaczyła się ze swojego wulgarnego zachowania i obarczyła całą winą sportowca. Zarzekała się, że poświęciła mu całe swoje życie i dopiero teraz zaczyna walczyć o siebie.

Mimo niedawnych zapewnień, że nie będzie prowadziła z byłym mężem medialnych sporów, za pośrednictwem Instagrama opublikowała poniżające nagranie. Internauci przecierają oczy ze zdumienia.

  1. Cała Polska we łzach. Nie żyje Zbigniew Czerwiński, śmierć przyszła nagle
  2. Jamnik skrzyżował się z pitbullem. Przykry widok potomstwa, internautom trudno uwierzyć, że zdjęcie nie jest fotomontażem
  3. Kiedy lekarz zobaczył USG, zamarł. Nienarodzone dziecko puszczało bańkę, musiał przekazać matce druzgocącą wiadomość

Justyna Żyła rozpoczyna nową, medialną wojnę?

Kobieta zaznaczyła w oświadczeniu, że próbuje swoich sił w różnych dziedzinach, by znaleźć swoje powołanie i odpowiednią karierę. Jednym z etapów jej nowego życia było usuwanie starych pamiątek, budzących nieprzyjemne wspomnienia.

Justyna Żyła na krótkim nagraniu pokazała stos podartych zdjęć jej byłego męża oraz kolejne, czekające w kolejce na zniszczenie. Internauci zaczęli atakować kobietę, że niszczy również to, co może stanowić wartość sentymentalną dla ich dzieci. Zgadzacie się z tym? Czekamy na wasze opinie w tej sprawie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Justyna Żyła

Justyna Żyła zdecydowała się zacząć nowe życie.

Justyna Żyła

Justyna Żyła drze zdjęcia byłego męża.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Justyna Żyła wydała oświadczenie dotyczące byłego partnera.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ewa Chodakowska nigdy nie wrzuca do rosołu 1 rzeczy. Ma lepszą i zdrowszą alternatywę
  2. Pilnie zamykają dwa kąpieliska nad polskim morzem. Co się stało?
  3. Mało kto pamięta, jak wyglądała Justyna Pochanke na początku kariery. Przeszła niezwykłą przemianę
  4. Agnieszka Fitkau-Perepeczko wyznała, co najbardziej uwielbiał jej mąż. Kiedy robiła dla niego jedną rzecz, szalał na jej punkcie
  5. Agnieszka Pilaszewska dziś. Ala z ”Miodowych lat” bardzo się zmieniła, ale wciąż wygląda niesamowicie
  6. Janusz Palikot przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje, choroba zwyciężyła

Źródło: instagram.com