Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Drogi eks-mężu….” Tym razem Justyna Żyła przeszła samą siebie. Jej wpis przejdzie do historii
Karina Sulich
Karina Sulich 20.08.2020 23:12

„Drogi eks-mężu….” Tym razem Justyna Żyła przeszła samą siebie. Jej wpis przejdzie do historii

justyna żyła selfie
fot. instagram.com @justynazyla

Justyna Żyła i Piotr Żyła wciąż nie mogą dojść do porozumienia po zakończeniu małżeństwa, a internauci co jakiś czas są świadkami tego, jak byli partnerzy piorą publicznie swoje brudy. Tym razem była żona skoczka narciarskiego wyciągnęła naprawdę ciężką artylerię. Tych słów na długo nie zapomnimy.

Justyna Żyła tym razem przeszła samą siebie. Była żona słynnego skoczka po raz kolejny dała upust emocjom na forum publicznym. Tak mocne słowa nigdy wcześniej nie padły. – Drogi eks-mężu…. – zwróciła się do Piotra Żyły, a następnie oskarżyła go o bardzo poważne rzeczy. Co więcej, zdradziła jakie alimenty płaci sportowiec.

Justyna Żyła oskarża Piotra Żyłę

Justyna Żyła postanowiła ponownie podzielić się z internautami tym, co dzieje się w jej rodzinie, kiedy nikt nie patrzy. W swoim wpisie w mediach społecznościowych zwrócić się bezpośrednio do swojego byłego męża. Oskarżyła go o rzeczy, z których żaden ojciec nie byłby dumny.

– Drogi ex mężu, życzę Ci, abyś czytając to, usiadł i zastanowił się, jak bardzo krzywdzisz swoje dzieci, jak ośmieszasz rodzinę, która kiedyś miałeś, jak na poczet konkubiny zapominasz ze dzieci to nie meble, które tylko od czasu do czasu wytrzesz z kurzu – napisała rozżalona Justyna Żyła po tym, jak obejrzała ostatni z wywiadów Piotra Żyły, którego udzielił dla kanału Skijumping na YouTube.

To jednak dopiero początek. Ten wpis z pewnością przejdzie do historii. Była żona sportowca postanowiła wbić mu prawdziwą szpilę i poruszyła temat alimentów…

  1. Wyśledzili Beatę Kozidrak. Była bez makijażu i burzy loków na głowie, nie miała pojęcia, że robią jej zdjęcia z ukrycia
  2. Lekarze ostrzegają. Ulubiony napój milionów Polaków podwyższa ryzyko nowotworu

Justyna Żyła o alimentach

Justyna Żyła tym razem nie powstrzymała się przed niczym. Była żona oskarżyła Piotra Żyłę o zabieranie pieniędzy swoim dzieciom! W dodatku skomentowała sprawę alimentów.

– Posiadanie dzieci to nie tylko pożal się Boże marnej kwoty alimenty, które nie są żadną łaską a obowiązkiem każdego ojca, który porzuca rodzinę – dodała Justyna Żyła – Zamykasz ich konto oszczędnościowe, zabierając pieniądze dzieci, pieniądze, które były zbierane na ich przyszłość – napisała.

Na koniec wytłumaczyła się tym, że to jedyny sposób, w jaki może skontaktować się z mężem. Co o tym sądzicie?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

justyna żyła

Justyna Żyła opublikowała na swoim profilu na Instagramie nowy post, w którym wymierzyła sporo mocnych słów w stronę byłego męża.

justyna żyła

To jednak dopiero początek….

justyna żyła

Napisała bardzo mocne słowa.

justyna żyła

Co sądzicie?

ZOBACZ TEŻ:

  1. TVN przekazał tragiczne informacje. Niestety, nie żyje
  2. Jarosław Jakimowicz może pożałować. Internauta ujawnił wulgarne wiadomości od gwiazdora, groził mu pobiciem
  3. Katarzynka Glinka właśnie przekazała radosną nowinę. „Jestem tak szczęśliwa, że nie mogę się powstrzymać”
  4. Mama kupiła córce starą lalkę w prezencie. Gdy okazało się, co jest w środku, zamarła
  5. Latami nie zmywała makijażu przed snem. Lekarka prawie zemdlała, gdy zajrzała pod jej powiekę
  6. Mało kto się spodziewał, Lidl właśnie potwierdził niesamowitą wiadomość. Wszyscy klienci docenią

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!