Justyna Żyła w rozmowie z Pudelkiem pękła i powiedziała, co tak naprawdę leży jej na sercu. W gorzkich słowach wypowiedziała się na temat swojego byłego męża. Jak widać, żal po rozstaniu jeszcze pozostał w jej sercu. Nie przebierała w słowach.

Justyna Żyła ujawniła, jakie emocje nią szargają w stosunku do byłego męża. Mimo że od ich rozwodu minął już jakiś czas, pewnie sprawy chyba nie zostały zamknięte.

Justyna Żyła mówi o swoich uczuciach

Justyna Żyła w rozmowie z Pudelkiem wypowiedziała się na temat swoich uczuć w stosunku do byłego męża. Powiedziała również, co sądzi o Piotrze i jego partnerce w kontekście ostatnich doniesień, dotyczących rzekomego sporu pomiędzy wspomnianą dwójką.

To świadczy o tym, jakimi są ludźmi – zakłamanymi i egoistycznymi stwierdziła Justyna. Ja pokazuję tylko prawdę, bo nie jestem osobą, która by komuś źle życzyła czy zrobiła coś złego – wyznała Justyna Żyła, jak podaje pudelek.pl.

Nie obyło się jednak bez gorzkich słów. Swoją wypowiedź zwieńczyła ostrym komentarzem, który nie pozostawia żadnych wątpliwości:

-Ten człowiek wyrządził mi tyle krzywdy psychicznej i fizycznej, że nawet nie zdajecie sobie sprawy – powiedziała w dalszej części swojej wypowiedzi była żona skoczka.

Justyna Żyła życzy mężowi wszystkiego dobrego

Mimo wielu emocji na koniec rozmowy z portalem Pudelek Justyna Żyła pokusiła się o życzenia dla byłego męża i jego partnerki. Z jej wypowiedzi można wywnioskować, że zależy jej głównie na tym, aby Piotr, ciesząc się nową miłością, nie zapominał o swoich dzieciach.

Życzę jej szczęścia. Niech ma ten miód. Ale o dzieciach niech pamięta – podsumowała na koniec.

Ostatnio również pisaliśmy o Justynie Żyle, która skomentowała w niebezpośredni sposób swoje małżeństwo. Więcej możecie przeczytać >tutaj<.

My jednak mimo wszystko życzymy zarówno Justynie Żyle, jak i Piotrowi i jej partnerce wszystkiego, co najlepsze. Miejmy nadzieję, że ta trójka w końcu odnajdzie spokój.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pudelek.pl

P.o. Kierowniczki sekcji Lifestyle. Absolwentka Humanistyki cyfrowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.