Justyna Żyła po raz kolejny zaskoczyła wszystkich swoich fanów. Tym razem postanowiła pokazać zdjęcie córki w kuchni, gdzie popularna celebrytka przygotowuje wyborne i pomysłowe posiłki, którymi chwali się na Instagramie. Jednak szczególną uwagę przykuł imponujący regał z porcelaną, który przyciąga wzrok wszystkich.

Zdjęcie, które opublikowała Justyna Żyła, szybko stało się prawdziwym hitem. Chociaż gwiazda wrzuciła je na InstaStories, to w sieci aż zawrzało. Regał z porcelaną, który zajmuje honorowe miejsce w kuchni, może posłużyć, jako źródło inspiracji dla wielu osób urządzających swoje wnętrza.

Justyna Żyła pochwaliła się zdjęciem swojej domowej kuchni

Na InstaStories celebrytki pojawiło się zdjęcie jej córeczki buszującej po kuchni. Widać na nim całe wnętrze pomieszczenia, w którym gwiazda serwuje swoim dzieciom wyjątkowe posiłki. Jednak szczególną uwagę przykuwa regał z porcelaną, który znajduje się po prawej stronie kuchni. To wygląda naprawdę wspaniale! Fani od razu zwrócili na niego uwagę. Trzeba przyznać, że prezentuje się imponująco.

Jednak to oczywiście nie wszystko. Jak widać, była małżonka Piotra Żyły stawia na jasne kolory, o czym mogą świadczyć białe ściany oraz jasny kolor podłogi. Podobnie jest z meblami, które prezentują się równie znakomicie, jak przyrządzane przez nią posiłki. To wszystko robi ogromne wrażenie.

Justyna Żyła mimo medialnej walki z mężem znajduje czas na spełnianie pasji i udowadnia, że ma pomysł na swoje życie. Niedawno zaskoczyła wszystkich informacją o nowym biznesie. Postanowiła, że zostanie florystką i przedstawiła fanom swoją ofertę.

Opublikowała nagrania, na których widać, jak tworzy kwiatowe boxy na różne uroczystości, tj. śluby, urodziny, czy komunie. Zachęciła fanów przy tym do zakupów i podzieliła się ciekawostkami dotyczącymi roślin w pudełkach. Jej pasja, jest fantastyczna.

Posiłki Justyny Żyły

Niejednokrotnie można spotkać w mediach społecznościowych nieprzyjemne słowa kierowane w stronę Justyny Żyły, jednak nikt nie odmówi jej talentu do gotowania. Wystarczy spojrzeć na publikowane przez nią zdjęcia.

Możemy tam znaleźć takie rarytasy, jak tarty, ramen, własnoręcznie przygotowane sushi, czy wszelkiego rodzaju zupy. Ogólnie nie polecamy osobom, które wracają głodne po ciężkim dniu pracy.

W życiu Justyny Żyły dzieje się w ostatnim czasie bardzo dużo. Całkiem niedawno opublikowała zdjęcie ze swoim nowym mężczyzną, którego twarzy postanowiła jeszcze nie ujawniać. Widać na nim, że para bardzo się kocha. Ten pocałunek mówi wszystko.

Niedawno postanowiła także opowiedzieć, jaki stosunek ma do swojego byłego męża i jego nowej partnerki. W rozmowie z Pudelkiem stwierdziła, że wyrządził jej bardzo dużo krzywdy fizycznej i psychicznej, o czym przeczytacie >tutaj<.

Zobacz zdjęcie:

Justyna Żyła
fot. instagram.com/justynazyla

Justyna Żyła pochwaliła się zdjęciem swojej kuchni. Na szczególną uwagę zasługuje znajdująca się po prawej stronie szafka z porcelaną.

Justyna Żyła
fot. instagram.com/justynazyla

Celebrytka w dalszym ciągu aktywnie szykuje posiłki dla swoich dzieci, czym bezustannie chwali się w mediach społecznościowych.

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com, msn.com.pl

Poprzedni artykułNiesmaczna wpadka w ,,Pytaniu na śniadanie”. Kammel nie mógł uwierzyć, widzowie zakrywali oczy
Następny artykuł22-latka zrobiła sobie zdjęcie z chłopakiem. Jej rodzice zwrócili uwagę na lubrykant
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl