Justyna Żyła po raz kolejny postanowiła wbić szpilkę w swojego byłego męża. Tym razem w komentarzu pod jednym ze zdjęć odniosła się do kompleksu swojego męża, jakim jest łysienie. Gwiazda nie mogła sobie odpuścić. Piotr Żyła nie odniósł się jeszcze do komentarza byłej małżonki.

Telenowela Justyny i Piotrka Żyły trwa i nie zapowiada się na to, że wkrótce się zakończy. Justyna Żyła na każdym kroku okazuje swoją niechęć do męża. Tym razem nie było inaczej.

Justyna Żyła wbija szpilkę byłemu mężowi

Niechlubna historia Justyny i Piotra Żyły rozpętała się w 2018 roku, kiedy to para po wielu latach małżeństwa, postanowiła się rozwieść. Właśnie wtedy zaczęło robić się głośniej o Justynie Żyle, która od momentu rozstania ze skoczkiem narciarskim zaczęła zyskiwać na popularności.

Niedługo po rozwodzie Justyna wzięła udział w sesji zdjęciowej dla popularnego magazynu Playboy, która została zatytułowana wymownym – Góralu, czy Ci nie żal? Następnie została zaproszona do Tańca z gwiazdami, gdzie najdelikatniej mówiąc, nie dała popisu swoich tanecznych umiejętności. 

Sytuacja między byłymi małżonkami w dalszym ciągu jest bardzo napięta. Obecnie Justyna Żyła działa głównie w mediach społecznościowych, gdzie, co chwila można znaleźć dogryzki byłych małżonków względem siebie. Poza tym zdarza się celebrytce komentować życie prywatne byłego męża, jak miało to miejsce w przypadku ewentualnego ślubu Piotra i jego partnerki, Marceliny Ziętek.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Niedawno Justyna postanowiła oskarżyć publicznie swojego byłego męża o to, że pozbawił ją oraz dzieci środka transportu. Tym razem uderzyła w znacznie czulszy punkt, a mianowicie w kompleksy Piotra.

Justyna Żyła o kompleksach Piotra Żyły

W najnowszym opublikowanym poście na Instagramie Justyna Żyła wróciła wspomnieniami do czasów dzieciństwa. Opublikowała zdjęcie, na którym pozuje jako mała dziewczynka wraz z dwoma przyjaciółkami. Oddała nim hołd swojej wieloletniej przyjaciółce, a przy okazji wyszło na jaw, że bywała niegrzeczna.

– Moja osiemnastka. To z Nią wypaliłam pierwszego papierosa, wypiłam pierwsze piwo, przez nią 15 lat nie jadłam niczego co było, pachniało kokosem, ale to ona wysłuchiwała moich wywodów, problemów o zakochaniach itd. jak spałyśmy razem u babci to z szeroko otwartymi oczyma (spała z otwartymi tak po prostu) potrafiła „słuchać” mnie cała noc @kasiadelvoye24 Katarzyno jak coś się nie zgadza, to proszę o sprostowanie. Życzę Ci zdrowia miłości i spełnienia tego, o czym marzysz – czytamy pod postem celebrytki.

W komentarzach pojawiło się mnóstwo porównań do jej córki Karoliny. Internauci stwierdzili, że wyglądała identycznie, jak jej mama. Jednak, ku zdziwieniu fanek gwiazda miała, nieco inne zdanie twierdząc, że Karolina to ojciec z wyglądu i charakteru. Jednak po chwili się zreflektowała, wbijając szpilkę byłemu mężowi:

– Nie, ojciec łysieje, a ona ma tyle włosów, że można pozazdrościć – odpisała na komentarz internautki Justyna Żyła.

Co myślicie o tej sytuacji?

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Justyna Żyła opublikowała zdjęcie z dzieciństwa, na którym widnieje w towarzystwie dwóch przyjaciółek. Internautki stwierdziły, że wygląda na nim, jak jej córeczka Karolina.

Justyna Żyła
fot. instagram.com/justynazyla

Celebrytka przy okazji wbiła szpilkę swojemu byłemu mężowi, twierdząc, że łysieje.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: jastrzabpost.pl

Poprzedni artykułMarzena Rogalska opublikowała poruszający post. „Trzymajcie kciuki za Romka, który stracił dzisiaj miłość swojego życia…”
Następny artykułNie żyje James Burke. Wszyscy śpiewali jego ponadczasowy przebój
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl