Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Justyna Żyła zareagowała na sukces byłego męża. Pokazała, że żyje swoim życiem
Karol Osiński
Karol Osiński 28.02.2021 09:16

Justyna Żyła zareagowała na sukces byłego męża. Pokazała, że żyje swoim życiem

justyna żyła
fot. instagram.com/justynazyla/

W sobotę, 27 lutego Piotr Żyła osiągnął jeden z największych sukcesów w swojej karierze sportowej. Zdobył tytuł mistrza świata w skokach narciarskich na skoczni normalnej w Oberstdorfie. Polacy byli podwójnie szczęśliwi, ponieważ przed konkursem nikt nie stawiał go w gronie faworytów do zwycięstwa. Jak na sukces byłego męża zareagowała Justyna Żyła?

Odkąd Justyna Żyła rozstała się z Piotrem, bardzo często jesteśmy świadkami jej przytyków kierowanych w stronę byłego małżonka. Po zdobyciu przez niego tytułu mistrza świata opublikowała na InstaStories zdjęcie, którym udowodniła, że raczej jest jej to obojętne.

Justyna Żyła po sukcesie Piotra Żyły

Sobotnie popołudnie będzie szczególnie zapamiętane dla wszystkich fanów skoków narciarskich w Polsce. Jeden z najbardziej nieprzewidywalnych i zabawnych polskich skoczków, Piotr Żyła osiągnął nieprawdopodobny sukces. Zdobył tytuł mistrza świata na skoczni w Oberstdorfie, czym udowodnił, że potrafi być zawodnikiem nieobliczalnym.

Niedługo po sukcesie Piotra w mediach społecznościowych zaczęto doszukiwać się reakcji byłej małżonki mistrza świata, Justyny Żyły. Jak się okazuje nie przyszło długo na nią czekać. Była uczestniczka Tańca z gwiazdami chwilę po sukcesie skoczka opublikowała na InstaStories zdjęcie, którym udowodniła, że raczej jest jej to obojętne.

Nie ma w nim żadnej wzmianki o wielkim wyczynie, jakiego dokonał były mąż Justyny. Widnieje na nim jedna z ich córeczek oraz wzmianka o książce, którą trzyma na swoich kolanach dziewczynka. To tylko udowadnia, że ich relacje w dalszym ciągu są szorstkie i nieprzyjemne. Dało się to odczuć w wielu przypadkach. Niedawno gwiazda w jednym z komentarzy ujawniła kompleks byłego małżonka.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Obojętność Justyny Żyły mówi wszystko. Całkowicie inaczej na sukces Piotra zareagowała jego narzeczona Marcelina Ziętek, która na swoim InstaStories dodała nagranie, którym wyraziła swoje wielkie szczęście.

Marcelina Ziętek popłakała się ze szczęścia

Po sukcesie Piotra Żyły zawrzało, zarówno w sieci, jak i poza nią. W komentarzach pod publikowanymi zdjęciami przez świeżo upieczonego mistrza świata można było dostrzec wiele komentarzy, w których fani wyrażali swoje ogromne szczęście.

Piotr oddał dwa świetne skoki na długość 105 oraz, 102,5 m, którymi był wyraźnie usatysfakcjonowany. Został tym samym piątym Polakiem, który zdobył tytuł mistrza świata w skokach narciarskich po Wojciechu Fortunie, Adamie Małyszu, Kamilu Stochu oraz Dawidzie Kubackim.

Łez szczęścia nie ukrywała narzeczona Piotra Żyły, Marcelina Ziętek, która za pośrednictwem Instagrama wstawiła wideo, gdzie wyglądała na wyraźnie wzruszoną i szczęśliwą.

Para w dalszym ciągu nie potwierdziła oficjalnie swojego związku, jednak media społecznościowe obojga zainteresowanych mówią jednoznacznie, że są sobie bliscy. Mamy nadzieję, że to nie ostatni sukces Piotra Żyły w karierze. Waszym zdaniem Justyna Żyła powinna odnieść się do sukcesu byłego męża?

Zobacz zdjęcia:

Justyna Żyła

Justyna Żyła po sukcesie byłego męża wstawiła na InstaStories zdjęcie, którym udowodniła, że raczej nie jest przejęta zdobyciem przez Piotra tytułu mistrza świata w skokach narciarskich.

Justyna Żyła

Całkowicie inaczej zareagowała narzeczona Piotra Żyły, Marcelina Ziętek, która wyraziła swoje ogromne szczęście.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: sport.se.pl