Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Justyna Żyła nie wytrzymała, gdy zobaczyła nowe zdjęcie Piotra. Tak ją poniosło, że musiała usunąć komentarz
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 29.08.2020 22:20

Justyna Żyła nie wytrzymała, gdy zobaczyła nowe zdjęcie Piotra. Tak ją poniosło, że musiała usunąć komentarz

Justyna Żyła
fot. EASTNEWS Justyna Żyła – EA @Piotr Molecki/East News

Justyna Żyła znowu nie mogła się powstrzymać, gdy zobaczyła nowe zdjęcie byłego męża. Zostawiła komentarz, w którym zaatakowała słownie Piotra. Poniosło ją tak bardzo, że szybko musiała usunąć swój wpis, ale Internet niczego nie zapomina. Co takiego napisała?

Justyna Żyła napisała ostre słowa pod adresem skoczka narciarskiego. Były tak mocne, że kobieta niedługo po tym postanowiła je usunąć, ale było już za późno. Wszyscy wiedzą, co o nim myśli.

Justyna Żyła zostawiła ostry komentarz

O sporze skoczka i jego byłej żony jest nadal głośno. Ich spór nie cichnie, a kobieta co rusz znajduje nowe powody i sposoby, by zaatakować swojego eksmałżonka. Tym razem przeszła samą siebie. Piotr Żyła kilka godzin temu dodał zdjęcie na Facebooku, na którym siedzi na trawie i się relaksuje. Fotografię opatrzył zabawnym opisem.

— Sobota przemyśleń Pietra. W przyszłą sobotę może pomyślę. Miłego weekendu! — napisał.

To była idealna okazja dla byłej żony Piotrka, by napisać ciętą odpowiedź.

— Noo, dobre, może byś pomyślał, jak relacje z dziećmi naprawić — odpowiedziała, ale jej komentarz niedługo później został usunięty.

  1. Nie żyje uwielbiana Polka. Przyjaciele przekazali bardzo smutną wiadomość
  2. Światło dziennie ujrzał poufny raport dotyczący koronawirusa. Fatalne informacje

Piotr Żyła dostał pozytywne komentarze

Pomimo tego incydentu, fani nadal pozostali wierni skoczkowi i ochoczo komentowali jego wpis na Facebooku, nie szczędząc przy tym miłych słów.

— Panie Piotrusiu, nie myśleć za dużo, nie główkować, po prostu być sobą, wszędzie i w każdej sytuacji. Za pana luz i zdrowe podejście oraz dystans do wszystkiego, co wokół Pana się dzieje, kochają Pana tysiące ludzi.

— Niezawodny Piter. Jest zawsze sobą. Nie sposób go nie kochać. Miłego weekendu. Pozdrawiam.

— Lepiej nie myśleć za dużo, bo główka rozboli — pisali zachwyceni fani.

Jak widać Piotr Żyła pomimo wielu oskarżeń i awantur ze strony byłej żony oraz kontrowersyjnego wpisu Justyny nie traci dobrego samopoczucia i humoru.

ZOBACZ ZDJĘCIA: