Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Justyna Żyła czule całuje Piotra. Na zdjęcie natychmiast zareagowała Marcelina Ziętek
Michał Fitz
Michał Fitz 07.02.2022 22:50

Justyna Żyła czule całuje Piotra. Na zdjęcie natychmiast zareagowała Marcelina Ziętek

mężczyzna
youtube.com

Justyna Żyła, choć rozstawała się z byłym mężem w niezwykle burzliwej atmosferze, dziś jest z nim już w dobrej relacji. Jak się okazuje, jest ona na tyle pozytywna, że influencerka bez problemu opublikowała fotografię, na której go całuje.

Miała ona związek z ostatnim konkursem skoków narciarskich w ramach Igrzysk Olimpijskich rozgrywanych w Pekinie.

Justyna Żyła wrzuca zdjęcie z byłym mężem

We wspomnianym konkursie Piotr Żyła zajął dopiero 11. miejsce. Choć nie był faworytem do medalu i raczej nie spodziewano się po nim dużo lepszego wyniku, jego była żona i tak zdecydowała się go pocieszyć. W instagramowej relacji udostępniła zdjęcie, na którym całuje go podczas rozgrywanych w przeszłości zawodów. W tle fotografii przygrywała za to znana piosenka zespołu Tilt pod tytułem Jeszcze będzie przepięknie. Dodatkowo influencerka okrasiła zdjęcie nie mniej miłym opisem.

– Trzymamy kciuki, spełniaj marzenia – napisała Justyna Żyła.

Jak można było przypuszczać, bardzo nie spodobało się to Marcelinie Ziętek, obecnej partnerce Piotra Żyły. Ta zaznaczyła w swojej relacji, że Justyna nie ma prawa upubliczniać wizerunku osób, które się na to nie godzą. Mało tego, stwierdziła, że influencerka nie powinna tego robić ze względu na swój rzekomy wyrok, o którym jednak niewiele wiadomo.

Marcelina Ziętek dodatkowo wypowiedziała się także na łamach Pudelka w tej sprawie. Stwierdziła, że Justyna Żyła dalej niepotrzebnie ciągnie całą sprawę, zakłócając tym samym spokój nowego związku swojego byłego męża. Podkreśliła, że influencerka nie ma przy tym na uwadze, ani dobra swoich dzieci, ani tym bardziej dobra samego Piotra.

Zobacz post:

Justyna Żyła

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ludzie nie rozpoznają już Viki Gabor. Co się stało z wyglądem nastolatki?
  2. Miał zaledwie cztery miesiące. Andrzej Rybiński i jego bliscy przeżyli tragedię, mimo upływu lat wciąż boli
  3. Gruchnęły fatalne informacje dla Edyty Górniak. Co dalej z jej karierą?

Źródło: pomponik.pl