Justyna Żyła: ciąża. Media obiegła informacja o domniemanej ciąży Justyny Żyły. Była żona znanego skoczka narciarskiego odsunęła się w cień polskiego show-biznesu, jednak wciąż wzbudza niemałe emocje wśród internautów. Na Instagramie opublikowała jedno zdjęcie, które wywołało lawinę spekulacji na temat jej ciąży!

Justyna Żyła zadebiutowała w polskich mediach, gdy rozwodziła się ze skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. Na swoim Instagramie regularnie upubliczniała kulisy swojego rozpadającego się małżeństwa, nie szczędząc najbardziej intymnych szczegółów. Od tamtej pory stała się celebrytką, a nawet brała udział w Tańcu z Gwiazdami. Justyna Żyła: ciąża gwiazdy jest prawdziwa? Ostatnie zdjęcie, jakie opublikowała Justyna wywołało niemałe poruszenie. Jej fani są niemalże pewni, że spodziewa się dziecka!

Justyna Żyła: ciąża

Justyna Żyła jest już wolna, toteż media doszukują się nowego partnera u jej boku. Jednak gwiazda regularnie potwierdza, że wciąż jest stanu wolnego. Internauci żartowali nawet, że idealnym kandydatem na nowego męża Justyny byłby Michał Wiśniewski, który rozwodzi się z Dominiką Tajner.

Ostatnie zdjęcie, jakie zamieściła gwiazda na swoim Isntagramie wzbudziło niemało emocji wśród jej obserwatorów. Na fotografii Justyna Żyła siedzi przytulając króliczka, a jej brzuszek jest ewidentnie pokaźniejszych rozmiarów. Fani są niemalże pewni, że ich ulubienica jest w ciąży, o czym dają znać w komentarzach!

– Czyżbym mogła gratulować??? Czy tylko mi się wydaje, że @justynazyla jest w ciąży – pyta jedna z internautek.

Do tej poru Justyna Żyła nie odniosła się do krążących plotek.

Justyna Żyła: kariera

Debiut Justyny Żyły w polskim show-biznesie z pewnością można zaliczyć do jednego z najbardziej niespotykanych. Justyna Żyła dała nam się poznać, jako żona Piotra Żyły, z którym się rozwodziła. Okazuje się, że głośny rozwód w mediach społecznościowych może być przepustką na warszawskie salony. Pierwszym poważnym medialnym momentem gwiazdy była jej słynna okładka Playboya, a potem już karuzela się rozkręciła. 

Żyła dostała założyła bloga kulinarnego, dostała własny program, a także wzięła udział  w Tańcu z Gwiazdami, gdzie partnerował jej Tomasz Barański. Niestety Justyna okazała się nie najlepszą tancerką, a jurorzy show nie zostawiali na niej suchej nitki – szczególnie Iwona Pavlović. Mimo kiepskich rezultatów jej tanecznych pląsów, w programie dotrwała aż do szóstego odcinka. Myślicie, że Justyna Żyła ma jeszcze szansę zrobić karierę? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Justyna Żyła: ciąża
instagram.com/justynazyla/

Justyna Żyła: ciąża. Fani spekulują, że gwiazda jest w ciąży.

Justyna Żyła: ciąża
instagram.com/justynazyla/

Justyna Żyła usunęła się w cień show-biznesu. 

Justyna Żyła: ciąża
instagram.com/justynazyla/

W Tańcu z Gwiazdami zajęła ósme miejsce. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jakie operacje plastyczne miała Irina Shayk? Gwiazda przyznała się, co zrobiła
  2. Izabela Trojanowska znów się uśmiecha. Kto sprawia, że jest szczęśliwa?
  3. Do sieci trafiło wspólne zdjęcie Zbigniewa Wodeckiego i Maryli Rodowicz. Nikt go wcześniej nie widział
  4. Daniel Martyniuk się rozwodzi, koniec rodzinnej sielanki. „Fu** off z taką dziewczyną!”
  5. Młodzi chłopcy nie mają wstydu. Składają Roksanie Węgiel onieśmielające propozycje
Poprzedni artykułJoga dla par. Piękna przygoda dla wszystkich, którzy szukają nowych doznań
Następny artykułAlicja Janosz wygrała pierwszą edycję „Idola”. Jak dziś wygląda i co robi?
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.