Justyna Żyła: partner gwiazdy to tajemnicza postać, o której tylko plotkuje się w kuluarach show-biznesu. Była żona Piotra Żyły zamieściła na swoim Instastory tajemnicze zdjęcia, które nie pozostawiają fanom wątpliwości. Czyżby Justyna Żyła chciała pochwalić się swoją nową randkę. 

Justyna Żyła w polskich mediach zadebiutowała poprzez bardzo medialny rozwód ze skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. Za pośrednictwem mediów społecznościowych relacjonowała wyprowadzkę męża, a także nie szczędziła w kierunku byłego męża ostrych. Medialny zgiełk wykorzystały stacje telewizyjne, angażując ją do dwóch programów w tym. m.in. Tańca z Gwiazdami. Od tamtej pory stała się już oficjalnie postacią znaną medialnie. Justyna Żyła: partner gwiazdy to bardzo ukrywana i tajemnicza postać. Czy celebrytka ponownie się zakochała?

Justyna Żyła: partner

Justyna Żyła przez wiele lat była związana ze skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą, z którym doczekała się dwójki dzieci. Niestety ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu i skończyło się rozwodem, podczas którego była małżonka publicznie prała brudy, zarzucając mężowi zdrady i nieuczciwość. Teraz po udziale w programie Taniec z Gwiazdami stała się rozpoznawalna, a jej życie osobiste zaczęło interesować prasę kolorową i internautów. Od jakiegoś czasu spekuluje się, że była żona Piotra Żyły również postanowiła ułożyć swoje życie na nowo.

Justyna Żyła: partner gwiazdy to tajemnicza postać, jednak najnowsze zdjęcie, jakie opublikowała na Instastory Justyna wskazuje na to, że ta już na dobre zaczęła randkować. Gwiazda zamieściła zdjęcie swoich rąk splecionych z innymi, męskimi. Do tego zdecydowała się wszystko okrasić serduszkiem. Fani nie mają wątpliwość. W sercu Justyny Żyły ponownie znalazło się miejsce dla mężczyzny. Do tej pory góralka jeszcze nie podała żadnych konkretnych informacji na temat swojego nowego wybranka, jednak jak tylko to zrobi, z pewnością o tym napiszemy.

Justyna Żyła o swoim rozwodzie

Od rozpadu małżeństwa Justyny Żyły i Piotra Żyły minęło prawie dwa lata, a co za tym idzie największe emocje, już opadły. Justyna Żyła w rozmowie z dwutygodnikiem VIVA! zwierzyła się, czy żałuje, że publicznie prała brudy podczas rozwodu. Gwiazda zaznaczyła również, jak ważna jest dla niej rodzina.

Zareagowałam emocjonalnie jak każda kobieta. Choć wiem, że nie każda wywala to na zewnątrz. Ja do tamtego momentu sądziłam, że mój Instagram to moja prywatna przestrzeń – myliłam się.(…) Rozstanie, rozpad mojej rodziny to było dla mnie ciężkie przeżycie. Najcięższe -wyznała. 

Myślicie, że Justyna Żyła zadebiutuje z nowym partnerem na ściance?

Zobacz zdjęcia Justyny Żyły: 

Justyna Żyła: partner
instgaram.com @justynazyla

Justyna Żyła zamieściła tajemnicze zdjęcie na Instagramie. 

Justyna Żyła: partner
instgaram.com @justynazyla

Justyna Żyła: partner gwiazdy jest owianą wielką tajemnicą. 

Justyna Żyła: partner
instgaram.com @justynazyla

Romantycznie?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje Henri Belolo. Twórca kultowego zespołu Village People zmarł w wieku 82 lat
  2. Joanna Moro jest w ciąży! Aktorka potwierdziła radosną nowinę: ”Czuję się doskonale”
  3. Kolejne oskarżenia w stronę prowadzącego „Tęczowego Music Boxa”: „Dobrał się do mnie, gdy miałam 10 lat”
  4. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?
  5. Nie poszła na ślub siostry. Powód powala
Poprzedni artykułUwielbiana aktorka wygrała walkę z nowotworem! Teraz promuje nowy serial. Fani: „Wyglądasz kwitnąco”
Następny artykułDorota Szelągowska skomentowała aferę z Krzysztofem Sadowskim. „To jest nie do pojęcia”
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.