Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Justyna Żyła przerwała milczenie i nagle zwróciła się do byłego męża. Wszystko przez ich córeczkę
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 21.05.2021 22:26

Justyna Żyła przerwała milczenie i nagle zwróciła się do byłego męża. Wszystko przez ich córeczkę

fot. East News/Piotr Molecki

Justyna Żyła opublikowała na swoim InstaStories materiał, którego bohaterką jest jej córeczka. Przy okazji po miesiącach milczenia zwróciła się do swojego byłego męża: No, no ojciec… Twoja krew.

Jeszcze jakiś czas temu w sieci było głośno na temat Justyny Żyły i polskiego skoczka. Para w niefortunny sposób prowadziła między sobą rozmowy, wywlekając swoje rodzinne problemy na forum. Jednak po ostatniej publikacji byłej żony Piotra można wywnioskować, że topór wojenny został zakopany.

Justyna Żyła zwróciła się do byłego męża

Justyna Żyła co jakiś czas udziela się na swoim Instagramie, gdzie zamieszcza głównie nietuzinkowe przepisy swojego autorstwa. Czasem uraczy obserwatorów także zdjęciami swoimi lub swoich dzieci na tle górskiego krajobrazu.

Jeszcze kilka miesięcy temu Justyna Żyła za pośrednictwem swojego Instagrama prowadziła również słowne przepychanki ze swoim byłym mężem. Nieprzyjemna wymiana zdań jednak nagle ucichła.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Po długim czasie milczenia Justyna Żyła ponownie zwróciła się do swojego męża, lecz w zupełnie inny sposób niż dotychczas. W jej wypowiedzi nie dopatrzymy się sarkastycznych zwrotów, czy zaczepnych słówek.

Była żona Piotra Żyły uwieczniła moment, kiedy to jej córeczka łobuzuje w sali gimnastycznej. Pochwaliła się tą sceną za pośrednictwem InstaStories. Do kadru dołączyła zabawny podpis:

No, no ojciec… Twoja krew – podsumowała Justyna Żyła.

Teraz tylko czekać na reakcję Piotra. Myślicie, że odpowie na publikację byłej żony?

Zobacz zdjęcie:

Justyna Żyła

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram