Justyna Żyła swoimi poczynaniami zyskała wielu wrogów wśród internautów. Żona skoczka doprowadziła do skandali, które mocno uderzyły w dobre imię Piotra Żyły. Czy kobieta zrobiła to specjalnie, by zyskać medialny rozgłos, a niedługo będzie figurowała jako celebrytka? Istnieje nawet możliwość, że Żyłę zobaczymy w Tańcu z gwiazdami.

To, co wyprawiała w mediach społecznościowych Justyna Żyła, wzburzało większość internautów. Wieloletnia partnerka Piotra zyskała wśród społeczeństwa miano desperatki i wydaje się, że nic sobie z tego nie robi. Głośnym echem odbiła się jej naga sesja w magazynie Playboy, gdzie pozowała nago, a w wywiadzie wyznała, że chciała, aby skoczek zobaczył, co stracił. Tym wzbudziła wzburzenie, a na jej osobę wylała się lawina hejtu. Czy Żyła wykorzystała swój kryzys w związku do tego, aby trafić na czerwone dywany?

Justyna Żyła stanie się nową celebrytką?

Jak się okazuje, Justyna Żyła może być dość przedsiębiorczą kobietą i przy pomocy prania rodzinnych brudów, chciała zyskać sławę. Wyszła chyba z założenia, że nie ważne jak się mówi, ale ważne by się mówiło, ponieważ internauci zasypują jej osobę negatywnymi komentarzami. Co ciekawe, Justyna miałaby nawet koleżanki wśród polskich celebrytek. Kiedy internauci wykazali się wzburzeniem wsparcie i otuchę dawały jej Siostry Godlewskie, które wzbudzają podobną sympatię, co Justyna Żyła. Pisaliśmy o tym tutaj.

Super Exsperess poprosił jednego z medioznawców – Marcina Sanakiewicza, aby ten przeanalizował działalność i medialne poczynania Justyny Żyły. Jak wynika z jego wypowiedzi, afera dotycząca rozpadu związku i sesja dla Playboya, mogła być zaplanowaną akcją marketingową, aby Justyna mogła zaistnieć jako celebrytka.

– Biorąc pod uwagę medialny rozgłos, jakiego nabrały prywatne sprawy między panem Piotrem a panią Justyną, sesja w Playboyu nie dziwi. Wbrew wielu komentarzom, z jakimi mieliśmy do czynienia ostatnio, nie łączyłbym jednak kwestii osobistych z decyzją o udziale pani Justyny w rozbieranej sesji zdjęciowej. To raczej przemyślana decyzja marketingowa, próba wykorzystania „pięciu minut” – trzeba powiedzieć, że całkiem udana – podsumował Marcin Sanakiewicz w rozmowie z Super Exspressem.

Justyna Żyła wystąpi w Tańcu z gwiazdami?

Trzeba również zaznaczyć, że Żyła przez rozgłos, jaki zyskała na publicznych awanturach z Piotrem, stała się potencjalną uczestniczką programów rozrywkowych dla wielu producentów telewizyjnych.

Odnośnie potencjalnego udziału pani Justyny w programach telewizyjnych, takich jak „Taniec z Gwiazdami”, myślę, że jest to całkiem prawdopodobne. Ten i podobne formaty w zasadzie wyczerpały już zasób gwiazd, z jakimi mamy do czynienia na co dzień. Pojawienie się nowej postaci daje potencjał nie tylko dla rozwoju jej kariery, ale także idealnie wpisuje się w nieustanną potrzebę produkowania gwiazd przez stacje telewizyjne. Zarówno sesja w „Playboyu”, jak i program taneczny, opierają się na cielesności, widziałbym więc tutaj taką możliwość, aczkolwiek najpewniej wspartą próbą dobudowywania wokół potencjalnego udziału pani Justyny w takim programie jakiegoś skandalu czy innego, większego szumu medialnego – dodał medioznawca.

Chcielibyście, zobaczyć Justynę Żyłę na parkiecie Tańca z gwiazdami? Myślicie, że miałaby szanse na kryształową kulę?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pikantne szczegóły rozstania Renulki i Wojewódzkiego. Było bardzo gorąco!
  2. Paździoch z Kiepskich przechodzi piekło. Straszna choroba zaatakowała jego mózg
  3. 50-letnia gwiazda TVN jest w ciąży! I pokazała się całkiem nago [ZDJĘCIE]

Źródło: sport.se.pl