Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Justyna Żyła w szczerym wyznaniu. „Rozpad mojej rodziny to było dla mnie najcięższe przeżycie”
Robert Głowacki
Robert Głowacki 25.07.2019 13:13

Justyna Żyła w szczerym wyznaniu. „Rozpad mojej rodziny to było dla mnie najcięższe przeżycie”

była żona
@justynazyla, Instagram

Justyna Żyła zadebiutowała w mediach za sprawą medialnego rozwodu ze skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. Głośne rozstanie ze sportowcem zagwarantowało jej 5 minut w polskim show-biznesie. Od jej rozwodu minęło już sporo czasu, co skłoniło ją do udzielenia szczerego wywiadu. Rozpad mojej rodziny to było dla mnie najcięższe przeżycie – wyznaje.

Jeszcze kilka lat temu nie była znana nikomu, a od roku jest jednym z bardziej kontrowersyjnych nazwisk w show-biznesie. Głośny rozwód zapewnił jej własny program, okładkę Playboya, a także udział w Tańcu z Gwiazdami. Jak Justyna Żyła czuje się teraz i jak wspomina swoje prywatne przejścia z mężem? Gwiazda zdecydowała udzielić szczerego wywiadu, w którym rozlicza się z przeszłością.

Czy Justyna Żyła żałuje medialnego rozstania?

Justyna Żyła przyznaje, że żałuje tego, jak emocjonalnie podeszła do rozstania w social mediach. O gwieździe zrobiło się głośno dwa lata temu za sprawą jej głośnego rozwodu ze skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. Justyna nie szczędziła mocnych słów w kierunku męża, publicznie oskarżając go o zdrady, a nawet zaniedbywanie dzieci. Po czasie emocje opadły, a Justyna Żyła w rozmowie z VIVĄ! zdradza, czy żałuje publicznego prania brudów.

Zareagowałam emocjonalnie jak każda kobieta. Choć wiem, że nie każda wywala to na zewnątrz. Ja do tamtego momentu sądziłam, że mój Instagram to moja prywatna przestrzeń – myliłam się. Dzisiaj już czasu nie cofnę, choć wiem, że patrząc na to z dzisiejszej perspektywy, mogłam postąpić inaczej. (…) Dziś wiem, że ten wpis to nie była przemyślana decyzja. Emocje wzięły górę. Stało się, mleko się rozlało – wyznała.

Justyna Żyła o swoim rozwodzie

Justyna Żyła bardzo przeżyła rozstanie z Piotrem. Jak sama przyznaje, od tamtego czasu jej życie zmieniło się o 180 stopni. Gwiazda wyznaje, że nawet podczas małżeństwa musiała wiele decyzji podejmować w pojedynkę, ponieważ jej mąż ze względu na zawód często był poza domem. Justyna Żyła w rozmowie z Vivą zwierzyła się, że rozpad jej rodziny jest najgorszym przeżyciem, jakie do tej pory ją spotkało.

– Kiedyś ktoś powiedział, że trauma rozwodu jest porównywana do śmierci bliskiej osoby. Chyba tak. Rozstanie, rozpad mojej rodziny to było dla mnie ciężkie przeżycie. Najcięższe – dodaje na łamach VIVY!.

Justyna Żyła po Tańcu z Gwiazdami usunęła się w cień show-biznesu. Obecnie skupia się na wychowaniu dzieci, z którymi mieszka w rodzinnej Wiśle. Tęsknice za nią na polskich salonach?

Zobacz zdjęcia Justyny Żyły:

Justyna Żyła

Justyna Żyła w szczerym wywiadzie opowiedziała o swoim rozwodzie.

Justyna Żyła

Wyznała, że rozwód był najgorszym doświadczeniem w jej życiu.

Justyna Żyła

Wraz z Tomaszem Barańskim tańczyła w ostatniej edycji Tańca z Gwiazdami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Michał Wiśniewski pokazał nowy tatuaż! Nie ma śladu po imieniu Dominiki Tajner!
  2. Psie oczy to nadal tajemnica dla ludzi. 4 fakty, o których nie miałeś pojęcia
  3. Mąż znęcał się nad Moniką Kwiatkowską. Aktorka „Barw Szczęścia” opowiedziała o swoim koszmarze
  4. Malowanie ust. 5 najczęstszych błędów, które popełniasz
  5. Grażyna Torbicka to prawdziwa dama. Jej życie wydaje się być bajkowe

źródło: pomponik.pl