Justyna Żyła zadebiutowała w mediach za sprawą medialnego rozwodu ze skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. Głośne rozstanie ze sportowcem zagwarantowało jej 5 minut w polskim show-biznesie. Od jej rozwodu minęło już sporo czasu, co skłoniło ją do udzielenia szczerego wywiadu. Rozpad mojej rodziny to było dla mnie najcięższe przeżycie – wyznaje.

Jeszcze kilka lat temu nie była znana nikomu, a od roku jest jednym z bardziej kontrowersyjnych nazwisk w show-biznesie. Głośny rozwód zapewnił jej własny program, okładkę Playboya, a także udział w Tańcu z Gwiazdami. Jak Justyna Żyła czuje się teraz i jak wspomina swoje prywatne przejścia z mężem? Gwiazda zdecydowała udzielić szczerego wywiadu, w którym rozlicza się z przeszłością. 

Czy Justyna Żyła żałuje medialnego rozstania?

Justyna Żyła przyznaje, że żałuje tego, jak emocjonalnie podeszła do rozstania w social mediach. O gwieździe zrobiło się głośno dwa lata temu za sprawą jej głośnego rozwodu ze skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. Justyna nie szczędziła mocnych słów w kierunku męża, publicznie oskarżając go o zdrady, a nawet zaniedbywanie dzieci. Po czasie emocje opadły, a Justyna Żyła w rozmowie z VIVĄ! zdradza, czy żałuje publicznego prania brudów.

– Zareagowałam emocjonalnie jak każda kobieta. Choć wiem, że nie każda wywala to na zewnątrz. Ja do tamtego momentu sądziłam, że mój Instagram to moja prywatna przestrzeń – myliłam się. Dzisiaj już czasu nie cofnę, choć wiem, że patrząc na to z dzisiejszej perspektywy, mogłam postąpić inaczej. (…) Dziś wiem, że ten wpis to nie była przemyślana decyzja. Emocje wzięły górę. Stało się, mleko się rozlało – wyznała.

Justyna Żyła o swoim rozwodzie

Justyna Żyła bardzo przeżyła rozstanie z Piotrem. Jak sama przyznaje, od tamtego czasu jej życie zmieniło się o 180 stopni. Gwiazda wyznaje, że nawet podczas małżeństwa musiała wiele decyzji podejmować w pojedynkę, ponieważ jej mąż ze względu na zawód często był poza domem. Justyna Żyła w rozmowie z Vivą zwierzyła się, że rozpad jej rodziny jest najgorszym przeżyciem, jakie do tej pory ją spotkało. 

– Kiedyś ktoś powiedział, że trauma rozwodu jest porównywana do śmierci bliskiej osoby. Chyba tak. Rozstanie, rozpad mojej rodziny to było dla mnie ciężkie przeżycie. Najcięższe – dodaje na  łamach VIVY!

Justyna Żyła po Tańcu z Gwiazdami usunęła się w cień show-biznesu. Obecnie skupia się na wychowaniu dzieci, z którymi mieszka w rodzinnej Wiśle. Tęsknice za nią na polskich salonach?

Zobacz zdjęcia Justyny Żyły:

Justyna Żyła
isntagram.com@justynazyla

Justyna Żyła w szczerym wywiadzie opowiedziała o swoim rozwodzie.

Justyna Żyła
fot. youtube.com @przeAmbitniPL

Wyznała, że rozwód był najgorszym doświadczeniem w jej życiu. 

Justyna Żyła
instgaram.com@justynazyla

Wraz z Tomaszem Barańskim tańczyła w ostatniej edycji Tańca z Gwiazdami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Michał Wiśniewski pokazał nowy tatuaż! Nie ma śladu po imieniu Dominiki Tajner!
  2. Psie oczy to nadal tajemnica dla ludzi. 4 fakty, o których nie miałeś pojęcia
  3. Mąż znęcał się nad Moniką Kwiatkowską. Aktorka „Barw Szczęścia” opowiedziała o swoim koszmarze
  4. Malowanie ust. 5 najczęstszych błędów, które popełniasz
  5. Grażyna Torbicka to prawdziwa dama. Jej życie wydaje się być bajkowe

źródło: pomponik.pl

Poprzedni artykułKatarzyna Cichopek pokazała dzieci! Helena i Adam są już naprawdę duzi
Następny artykułNajlepsze maseczki do twarzy w płachcie. Kosmetyczne hity za grosze
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.