Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Justyna Żyła wybaczyła zdrady Piotrkowi! „Wszystko zmierza W DOBRYM KIERUNKU”
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 14.05.2018 16:05

Justyna Żyła wybaczyła zdrady Piotrkowi! „Wszystko zmierza W DOBRYM KIERUNKU”

Justyna Żyła
fot. instagram.com/justynazyla

Justyna Żyła po swoich desperackich krokach, w których walczyła o miłość Piotra, postanowiła całkowicie zmienić swoje zachowanie. Na początku zaznaczała, jak sportowiec fatalnie się zachował, a teraz postanowiła przyjąć inną formę i stwierdziła, że… wybacza wszystko swojemu mężowi. Przecież niedawno krzyczała w wywiadzie, żeby zobaczył, co stracił. Skąd ta zmiana?

W medialnych poczynaniach Justyny Żyły chyba każdy już się pogubił. Kobieta ma tak olbrzymie wahania nastrojów, że wśród internautów uchodzi za desperatkę, a jej obserwatorzy, którzy wcześniej ją wspierali, stracili cierpliwość i stanęli w obronie Piotra. Na Justynę spadła lawina hejtu po nagiej sesji dla Playboya, która miała być… prezentem na urodziny Piotra! Chyba z resztą nietrafionym.

Justyna Żyła wybacza niewiernemu mężowi?

Teraz jednak następuje zwrot akcji. Być może kobieta stwierdziła, że już wystarczająco obrzuciła błotem skoczka. Choć wszystko robiła dla dobra dzieci i po to, aby uczucie znów powróciło do ich małżeństwa, to ciężko stwierdzić, czy faktycznie do tego dążyła, publikując złośliwe posty na swoich mediach społecznościowych.

Justyna Żyła udzieliła wywiadu dla Super Exspressu, w którym wyznała, że przebacza Piotrowi i nie szczędziła w jego kierunku pozytywnych słów:

Wszystko zmierza w dobrym kierunku. Mam nadzieję, że cała ta sytuacja między nami niedługo się unormuje. Musimy na spokojnie porozmawiać i znaleźć rozwiązania tej sytuacji. Nie chciałabym się wypowiadać na ten temat, po co potem mają powstawać sprzeczne wersje? Piotr widuje się z dziećmi, ostatnio był w domu. Mam nadzieję, że wszystko ułoży się tak, by dzieci najmniej na tym ucierpiały. Powiem tak: wybaczyłam, ale nie zapomniałam, a Piotrkowi zawsze kibicowałam. Można powiedzieć, że dziś nasze relacje są poprawne – wyznała Justyna.

Justyna Żyła stanie się celebrytką?

Dodała również, że teraz planuje wziąć na pierwszy plan swoją osobę i zacząć się rozwijać. Czyżby swoim medialnym rozstaniem chciała wkroczyć na salony polskiego show-biznesu?

Dwa lata temu przyszedł mi przez głowę pomysł, że fajnie byłoby zrobić taki prezent na trzydzieste urodziny Piotra, ale, niestety, wtedy się nie udało. Później temat powrócił, tym razem chciałam zrobić prezent sobie. Będę miała pamiątkę na całe życie. Staram się nie myśleć o rozstaniu i iść do przodu, nie patrzeć wstecz. Chcę się skupić wreszcie na sobie – powiedziała.

Myślicie, że to dobry początek na rozpoczęcie kariery, a Piotr faktycznie po tym wszystkim będzie chciał uczestniczyć w medialnym życiu swojej żony?

ZOBACZ TEŻ:

  1. 83-latka ze Świnoujścia zrobiła sobie TATUAŻ. Mamy zdjęcia
  2. Miała przed sobą karierę modelki. Wszystko zmieniło się, gdy zaatakował ją pies…
  3. Edyta Olszówka sięgnęła dna. Tragiczna historia aktorki

Źródło: pudelek.pl