Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Justyna Żyła pokazała zmysłowe zdjęcie. Jest coraz odważniejsza
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 27.05.2018 17:38

Justyna Żyła pokazała zmysłowe zdjęcie. Jest coraz odważniejsza

Justyna Żyła
instagram.com

Justyna Żyła robi wszystko, aby media i internauci o niej nie zapomnieli. Żona skoczka, choć nie podaje już skandalicznych faktów dotyczących jej męża, to nadal walczy o uwagę. Jej sesja w Playboyu spotkała się z bardzo złym odbiorem, ale Justyna postanowiła opublikować kolejne zdjęcie z bardzo wymownym podpisem. 

Żona skoczka nie może liczyć na sympatię internautów. Po tym, jak zdecydowała się na publiczne pranie rodzinnych brudów, straciła wiele w oczach Polaków. Jej mąż, który jest świetnym sportowcem, musiał zmagać się z negatywnymi komentarzami, które jego była żona wypowiadała pod jego adresem, a także z prowokującymi hasłami, które zostały zamieszczone w wywiadzie dla magazynu Playboy. Teraz po raz kolejny Justyna sugeruje, że Piotr na nią nie zasługiwał?

Justyna Żyła nie przestaje prowokować

Justyna Żyła nie zniechęca się negatywnymi komentarzami na swój temat i postanowiła opublikować kolejne zdjęcie z sesji dla magazynu Playboy. Fotografię skomentowała w bardzo wymowny sposób, a zacytowane słowa Marylin Monroe bez wątpienia tyczą się skoczka.

– Jestem samolubna,niecierpliwa i trochę niepewna siebie.Popełniam błędy ,tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia.A jeśli nie potrafisz mnie znieść ,kiedy jestem najgorsza to cholernie pewne ,że nie zasługujesz na mnie ,kiedy jestem najlepsza – napisała Żyła.

Zdjęcie kolejny raz było w bardzo negatywny sposób komentowane przez obserwatorów Justyny:

– Pretensjonalne do rzygu! Albo żygu. Laskę świerzbi pi**a i tyle w temacie 🙂

– Jaki kraj taka Marylin Monroe

Ciężko stwierdzić, co kobieta chce zyskać ciągłymi publikacjami. W jednym z wywiadów wyznała, że planuje wydać książkę. Czy tego typu postami chce utrzymać zainteresowanie swoją osobą? Z pewnością jej prowokujące zdjęcia i dwuznaczne podpisy nie będą kluczem do sukcesu.

ZOBACZ ZDJĘCIE:


ZOBACZ TEŻ:

  1. Wiemy jakiej płci będzie dziecko Mariny i Szczęsnego! Zdradził ich jeden szczegół
  2. Gliwice: 72-latek ciągnął psa przywiązanego do samochodu. „Próbował przetransportować psa do domu”
  3. Łzy same płyną do oczu. Niesamowity gest artystów dla Zbigniewa Wodeckiego

Źródło: sport.onet.pl