TVP ma jutro dla swoich widzów dwie świetne propozycje. Jedna to mecz Polska – Albania, od którego może zależeć, czy nasza drużyna przejdzie w eliminacjach do mistrzostw świata. Druga – to filmowy hit „Jak zostać królem”. Mimo to widzowie Telewizji Polskiej mogą być bardzo zirytowani!

Kiedy w telewizji nie ma ciekawych propozycji do obejrzenia, widzowie mogą czuć frustrację. Ale jeszcze gorzej jest, kiedy następuje „klęska urodzaju” i możliwości jest za dużo, a ciężko zdecydować się na jedną rzecz.

Takiego wyboru będą musieli jutro dokonać widzowie Telewizji Polskiej. W niemal tym samym czasie zacznie się mecz Polska – Albania oraz kultowy film „Jak zostać królem”. Trudna decyzja!

Eliminacje do mistrzostw świata i oscarowy film na TVP

Zostały jedynie 3 kolejki do końca rywalizacji w grupie pierwszych eliminacji mistrzostw świata. Drużyna, która zajmie pierwsze miejsce, zdobędzie awans.

Jutrzejszy mecz między Polską a Albanią będzie miał decydujące znaczenie w kwestii awansu do baraży, w których wystąpią wiceliderzy grup.

Mecz odbędzie się w Tiranie i rozpocznie o godzinie 20:45, choć relacja ze studia zacznie się już o 19:05. Transmisja na żywo będzie dostępna na kanałach TVP1 (od 20:30), TVP Sport oraz online w TVPSPORT.PL i przez aplikację.

W tym samym czasie – o godzinie 20:50 – na kanale TVP zostanie wyemitowany filmowy hit „Jak zostać królem” w reżyserii Toma Hoopera. Główne role grają w nim takie gwiazdy, jak Colin Firth i Geoffrey Rush.

„Jak zostać królem” opowiada opartą na faktach historię brytyjskiego króla Jerzego VI (Firth), nie mógł przemawiać do ludu z powodu jąkania. Pomoc znalazł u niekonwencjonalnego specjalisty od dykcji (Rush).

„Jak zostać królem” zdobył cztery Oscary, siedem nagród BAFTA, Złoty Glob i 36 innych nagród. Oprócz tego nominowany był w 57 innych kategoriach.

Która propozycja wydaje się wam bardziej interesująca?

Źródło: sport.tvp.pl, sport.wprost.pl, filmweb.pl, imdb.com

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Nie żyje polski sportowiec. 41-latek był legendą w swoim zespole
2. Z zagranicy przyszła paczka. Adresatem Jacek Jaworek
3. Na zdjęciu ukryta jest panda. Tylko 5% osób jest w stanie odnaleźć zwierzę