Zmiany w godzinach otwarcia Biedronki. Ma z tym związek zbliżające się święto – w najbliższy czwartek wypada Boże Ciało. O zaopatrzeniu na najbliższe dni warto pomyśleć zatem wcześniej. Kiedy można zrobić zakupy? W związku z powyższym, jutro niektóre sklepy zmieniły godziny otwarcia.

Biedronka, Lidl, Auchan czy Carrefour – to tylko niektóre ze sklepów, w jakich nie zrobimy zakupów w najbliższy czwartek. Powodem jest Boże Ciało; święto wypada w tym roku 3 czerwca. Potrzebne produkty wciąż będzie można nabyć jednak jutro.

Jakie będą godziny otwarcia Biedronki i innych popularnych sklepów w środę 2 czerwca?

Wiadomo już, że w środę 2 czerwca sieć Biedronka postanowiła dać klientom więcej czasu na zrobienie zakupów. Z wtorku 1 czerwca na środę 2 czerwca ponad 100 sklepów Biedronka będzie funkcjonowało przez całą dobę.

Ok. 2 tys. Biedronek w całym kraju będzie można odwiedzić w środę 2 czerwca aż do godziny 23:00. Co warto zaznaczyć, 50 sklepów Biedronka otworzy się ponownie tuż po północy w piątek 4 czerwca.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:


Sieć sklepów Lidl, podobnie jak sieć Carrefour, nie planuje natomiast zmian w godzinach otwarcia swoich punktów. Podobnie bez nowych godzin otwarcia będzie funkcjonowała sieć sklepów Kaufland.

Co warto dodać, w Boże Ciało otwarte pozostaną jednak niektóre sklepy Żabka. Jest to możliwe w przypadku, gdy za ladą stanie właściciel danego punktu.

Przypominamy również, że w najbliższą niedzielę 6 czerwca obowiązuje zakaz handlu. Sklepy będą zatem nieczynne.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: TVN24