Pojawiły się doniesienia na temat dalszej kariery gospodarza programu „Pytanie na śniadanie”. Maciej Kurzajewski nie będzie już tylko prezenterem telewizyjnym. Jego głos usłyszymy także w radiu.

W przyszłym roku Maciej Kurzajewski będzie świętował trzydziestolecie swojej kariery w polskiej telewizji. Zaczynał w 1993 roku, jako dziennikarz sportowy w TVN, a już kilka lat później został gospodarzem Sportu po głównym wydaniu „Wiadomości”.

Na przestrzeni dekad zaliczał zawodowe wzloty i upadki, dwukrotnie stając na krawędzi utraty pracy, jednak trzeba przyznać, że jego wkład w media jest imponujący. Kilkukrotnie zostawał laureatem „Telekamer”, w tym złotej, w kategorii „komentator sportowy”.

Maciej Kurzajewski dostał pracę w radiu? Usłyszymy go nie tylko w „Pytanie na śniadanie”

Maciej Kurzajewski wydaje się wręcz stworzony do swojego zawodu. Oprócz śledzenia imprez sportowych, dziennikarz aktywnie uczestniczy w maratonach, jest zapalonym biegaczem i rowerzystą, a wolne chwile spędza w domu, na bieżni. Widzowie TVP doskonale znają też głos prezentera, który nie tylko komentował zawody, ale także zasłynął, jako jeden z gospodarzy „Pytania na śniadanie”.

Teraz do mediów trafiły zaskakujące wieści na temat dalszej kariery dziennikarza. Portal „Press” poinformował, że Maciej Kurzajewski ma zostać prowadzącym w Programie I Polskiego Radia. Jak skomentował te doniesienia sam zainteresowany?

– Jak pójdzie oficjalna informacja ze strony Polskiego Radia, to ja z przyjemnością się do tego odniosę – stwierdził tajemniczo.

Z doniesień wynika, że prezenter ma poprowadzić przedpołudniową audycję „Lato z Radiem”, będącą częścią cyklu „Cztery pory roku”. Zadebiutować ma już 16 czerwca, w Boże Ciało.

Oczywiście gwiazdę TVP nadal będzie można zobaczyć w „Pytanie na śniadanie” i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić. Z równowagi nie wytrąciła go nawet niedawna afera podsłuchowa, oraz niemilknące plotki o romansie z Katarzyną Cichopek.

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Tuż przed śmiercią Krzysztof Krawczyk podjął kluczową decyzję. Rodzina do dziś nie może się porozumieć
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Zygmunt Chajzer zabrał głos ws. syna. Aferę skomentował krótko i dosadnie

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl