Wakacyjna Trasa Dwójki rusza z wielką pompą. TVP już teraz zapowiada moc wrażeń i zapewnia, że „nie ma drugiej takiej trasy koncertowej w Polsce”. Podczas inauguracji pojawią się uwielbiane, polskie i zagraniczne gwiazdy. Wiemy już, że w Wilnie zabrzmią wielkie hity.

W tym roku po raz pierwszy Wakacyjna Trasa Dwójki przekroczy granice naszego kraju. Już w najbliższą niedzielę, w Wilnie odbędzie się inauguracyjny koncert, który rozpocznie letni cykl występów. TVP zaprasza na Plac Katedralny i przed ekrany.

Na scenie zawitają uwielbiane gwiazdy. Wiemy już, że nie zabraknie największych szlagierów. Imprezę poprowadzą: Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, a towarzyszyć im będzie Izabella Krzan i Norbi.

TVP rusza z Wakacyjną Trasą Dwójki. Wiemy, kogo zobaczymy na scenie

„Lato, muzyka, zabawa” — pod tym hasłem będziemy bawić się przez całe wakacje, wraz z TVP 2. Wiemy już, że podczas inauguracyjnego koncertu wystąpią takie gwiazdy, jak zespół Classic, Andre, Ricchi e Poveri, Daria, Kuba Szmajkowski, Karolina Stanisławczyk, Komodo i Stachursky.

Publikę rozgrzeje niezastąpiony Sławomir, który dopiero co podbił Opole, a teraz, w Wilnie ma zaprezentować swój najnowszy przebój, choć wiemy też, że na scenie nie zabraknie takich hitów, jak „Miłość w Zakopanem”, „Mama ostrzegała”, „Acapulco”, czy „Paranoia”.

Będzie wakacyjny konkurs, odczytywanie pozdrowień od widowni, możliwość podzielenia się zdjęciami i nagraniami z wakacji, dzięki czemu publiczność będzie mogła poczuć prawdziwego ducha letnich festiwali.

Wszyscy spragnieni emocji, którzy w najbliższą niedzielę o 20:00 włączą TVP 2 będą mogli liczyć na dawkę dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Zobacz, gdzie jeszcze zagra Wakacyjna Trasa Dwójki.

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ile waży żona Michała Żebrowskiego? Pokazała zdjęcie bez retuszu, Aleksandra jest tuż przed porodem
  2. Adrianna Biedrzyńska odświeżyła fryzurę. Zupełnie nowy wizerunek odmłodził gwiazdę „Barw szczęścia”
  3. „Rolnicy. Podlasie”: Duża zmiana w gospodarstwie Andrzeja. Rolnikowi będzie się teraz lepiej pracowało

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl