Produkcja „Pytanie na śniadanie” ujawniła, co robi Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, gdy nie występują na antenie. Prezenterzy znaleźli sobie rozgrzewające zajęcie.

Podczas zimnego poranka śniadaniówka TVP powitała widzów w składzie najgorętszej pary polskiego show-biznesu. W mediach społecznościowych pokazano kulisy powstawania programu. Już wiadomo, co para robi w wolnym czasie.

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek przyłapani w romantycznej scenerii

Media społecznościowe śniadaniówki ujawniły, co w przerwie na reklamy robią prezenterzy. Widzowie do tej pory mogli się jedynie domyślać. Krótkie wideo pokazało, że na planie potrafi zrobić się szybko gorąco.

Okazuje się, że w chłodne jesienne poranki prowadzący „Pytanie na śniadanie” wybierają kącik z kominkiem do ogrzania się. Katarzyna Cichopek w wolnych chwilach przysiada na podłodze blisko źródła ciepła.

Maciej Kurzajewski nagrał partnerkę podczas jednych z takich posiedzeń. Sam wybrał natomiast miękki fotel znajdujący się obok przyjemnych płomieni. Choć trzeba zauważyć, że podczas nagrań produkcja rezygnuje z prawdziwych płomieni, w takiej scenerii romantyzm aż sam nasuwa się na myśl.

Kiedy w „Pytaniu na śniadanie” pojawia się przerwa oni, wtedy siadają przy kominku […] Jak nam jest dobrze i sympatycznie — zdradził Maciej Kurzajewski.

Produkcja poczuła już zimowy klimat

W śniadaniówce prezenterzy i zaproszeni goście mogli przeżyć iście świąteczną przygodę. Tym razem w studiu rozmawiano o obchodzonym w Stanach Zjednoczonych święcie Dziękczynienia.

Rolę ekspertki przyjęła Ida Nowakowska, która podczas studiów spędziła wiele czasu wśród amerykańskiej kultury. Oprócz pysznych potraw i klimatycznego kominka nie zabrakło również nastrajającej muzyki.

Wśród relacji możemy zobaczyć popisy produkcji do słynnego utworu „Jingle Bells”. Choć do faktycznych świąt Bożego Narodzenia pozostał nam jeszcze miesiąc, „Pytanie na śniadanie” już napawa widzów zimowym klimatem.

Pozostaje więc pytanie, czy Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek zainspirowani nastrojową scenerią postanowią wspólnie spędzić w tym roku rodzinne święta. To pierwszy raz, gdy para oficjalnie będzie mogła uczcić tak wyjątkową datę.

Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek
Fragment relacji na Instagramie (instagram.com/pytanienasniadanie/)
Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek
Fragment relacji na Instagramie (instagram.com/pytanienasniadanie/)
Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek
Fragment relacji na Instagramie (instagram.com/pytanienasniadanie/)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
    2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
    3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi