W 1582 odcinku serialu M jak miłość telewidzowie będą świadkami kilku nowych zdarzeń w rodzinie Chodakowskich. Początkowo Iza opuści Marcina i dzieci, zostawiając pożegnalny list, jednak z uwagi na zbliżające się święta Bożego Narodzenia wróci do rodziny. Ich konflikt jest ciężki do rozwiązania, ale nie niemożliwy. Prawdopodobne jest, że już wkrótce powrócą do normalności.

W serialu M jak miłość zawsze dochodziło do emocjonujących momentów i ciekawych wątków. Takim bez wątpienia jest kryzys małżeński Izy i Marcina Chodakowskich. Wygląda na to, że miłość dzieci będzie lekarstwem na ich problemy.

M jak miłość odcinek 1582

1582 odcinek serialu M jak miłość będzie miał swoją premierę 13 kwietnia, o godz. 20:55 w TVP 2, jednak wiadomo już, co się w nim wydarzy. Z uwagi na narastające problemy rodzinne i konflikt Iza postanowi odejść od Marcina i dzieci i wyjechać do Francji. Wszystko opisze w pożegnalnym liście, który zostawi przed swoim wyjazdem.

Niestety nie zawrze w nim informacji kiedy wróci i czy w ogóle. Marcin będzie zakładać, że święta spędzi w towarzystwie dzieci, jednak bez swojej żony. Szymuś i Maja poproszą Świętego Mikołaja o to, by ich mama wróciła do domu na święta i nie będą świadomi tego, że gwiazdor spełni ich życzenie.

Po jakimś czasie mama Amelki, Aneta zabierze Szymka i Maję na spotkanie z ich córką, jednak postanowią jej uciec. Dzieci wpadną na pomysł, że jeśli wyda się, iż zaginęły ich mama wróci i spędzi z nimi święta. Uprzedzi ją jednak Marcin, który w błyskawicznym tempie namierzy swoje dzieci.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Prawdziwy szok przeżyją dopiero podczas powrotu do mieszkania. Właśnie wtedy na ulicy spotkają Izę, która obieca Szymusiowi, że już nigdzie nie wyleci i zostanie z nimi na święta.

Czy Iza i Marcin zażegnają konflikt małżeński?

Powrót Izy do domu będzie wielkim szokiem nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla Marcina. Czy to oznacza, że ich problemy zostaną wówczas rozwiązane? Nic z tego. Okazuje się, że batalia między nimi w dalszym ciągu będzie się toczyć.

W 1582 odcinku serial Iza powie Marcinowi, że jej powrót z Francji był zamierzony jedynie z myślą o dzieciach i z tęsknoty za nimi. O nim samym nie wspomni praktycznie nic. Oznacza to, że jej obecność wcale nie wywoła radości i uśmiechu na ustach rodziny.

Wiadomo, że Chodakowscy będą musieli rozwiązać między sobą jeszcze wiele spraw, zanim konflikt zostanie zażegnany. Jednak z perspektywy telewidza można być pewnym jednego – nie zabraknie emocji.

Co więcej, scenarzyści mają mieć także obrany plan na ich przyszłość. Wiele wskazuje na to, że Iza i Marcin są coraz bliżej rozwiązania sporu i ich małżeństwo przetrwa tę ciężką próbę. Można się spodziewać powrotu do normalności między nimi. Przypominamy, że w dalszym ciągu jest bardzo prawdopodobne, iż Adriana Kalska, wcielająca się w postać Izy odejdzie z serialu. Więcej >tutaj<.

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez M jak miłość (@mjakmilosc.official)

W 1582 odcinku M jak miłość Marcin z dziećmi zostaną sami. Iza wyjedzie do Francji, zostawiając pożegnalny list. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez M jak miłość (@mjakmilosc.official)

Marzeniem dzieci będzie, żeby ich mama wróciła do nich na święta Bożego Narodzenia.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez M jak miłość (@mjakmilosc.official)

Na szczęście zostanie ono spełnione. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: superseriale.se.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl