Na co powinny przygotować się poszczególne znaki zodiaku w nadchodzącym okresie? W końcu wchodzimy w marzec, a to istotny czas dla miłośników astrologii.

Opowiedziała o tym ekspertka znana pod pseudonimem Merkurja, która przeprowadziła chat z widzami Dzień Dobry TVN.

Co czeka znaki zodiaku w marcu?

Osoby spod znaku Skorpiona powinny liczyć się z tym, że w nadchodzącym czasie w ich relacjach miłosnych nastąpi duża transformacja. Może być ona jednak zarówno pozytywna, jak i negatywna, dlatego te osoby powinny być w marcu szczególnie uważne na głos swojego serca.

Z kolei ludzie spod znaku Strzelca mogą spodziewać się miłych, wręcz wcześniej nieoczekiwanych, rozstrzygnięć miłosnych. Użytkowniczka, która o to zapytała, nie była bowiem pewna tego, czy uda jej się utrzymać relację z partnerem. Merkurja zapewniła ją, że jego zachowanie pozytywnie ją zaskoczy.

Inna użytkowniczka spod znaku Ryb dowiedziała się z kolei, że marzec, a szczególnie jego pierwsza połowa będzie korzystna dla podróży. Jeśli więc osoby spod tego znaku planują urlop lub wycieczkę, raczej nie warto ich przekładać.

Jeden z mężczyzn spod znaku Byka znalazł się w sytuacji zawodowej, w której musi zmienić pracę. Jak wyjawiła Merkurja, to korzystny okres na nowy angaż, szczególnie jeśli wszystkie formalności uda się dopiąć przed połową marca.

Jedna z pań dowiedziała się za to, że ze względu na to, że jest spod znaku Bliźniąt, jej sytuacja finansowa w najbliższych tygodniach będzie wyglądała naprawdę dobrze. Mało tego, może spodziewać się wcześniej nieoczekiwanej, radosnej nowiny w tym aspekcie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Majka Jeżowska w środku nocy przekazała najsmutniejszą informację. Polacy wstrząśnięci wiadomością o śmierci
  2. „Nie udało się uratować”. Dramatyczny komunikat Michała Piróga. Dorota Szelągowska nie wytrzymała
  3. Ostatnie słowa córki Ewy Błaszczyk przed śpiączką. „Później już nigdy nic nie powiedziała”

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl