Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Barbara Kurdej-Szatan zdradziła swój niezawodny sposób na kaca. Dzięki niemu przeżyjesz sobotni poranek
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 11.10.2019 18:22

Barbara Kurdej-Szatan zdradziła swój niezawodny sposób na kaca. Dzięki niemu przeżyjesz sobotni poranek

barbara kurdej-szatan
fot. screen YouTube.com/Dominik Teusz

Kac potrafi skutecznie pozbawić nas chęci do czegokolwiek poza leżeniem w łóżku. Na szczęście Barbara Kurdej-Szatan postanowiła podzielić się swoim niezawodnym sposobem, aby go zwalczyć. Dzięki niemu najczęściej wypowiadane słowa więcej nie piję, już nigdy nie padną z waszych ust.

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z tych gwiazd, która szczerze przyznaje, że lubi imprezować i spędzać czas z przyjaciółmi. Oczywiście tyle, na ile pozwala jej niebywale napięty grafik. Występy w Tańcu z Gwiazdami, spektakle i seriale zabierają jej przecież masę czasu! W ostatnim czasie aktorka zdradziła swoje sposoby na walkę z kacem. Koniecznie się z nimi zapoznajcie przed kolejną zakrapianą imprezą!

Kac potrafi być bezlitosny

Podstawa to poznać sprawdzone sposoby, które jak najszybciej pozwolą nam o nim zapomnieć. Barbara Kurdej– Szatan postanowiła uchylić nam rąbka tajemnicy, aby skutki imprezy były o wiele mniej odczuwalne!

Artystka niejednokrotnie podkreśla, że pomimo napiętego terminarza, zawsze stara się znaleźć czas dla rodziny i przyjaciół. Nie ulega wątpliwości, że udział w Tańcu z Gwiazdami pochłania jej większość wolnego czasu. Wraz ze swoim partnerem Jackiem Jeschke zbierają same najwyższe noty, a zarówno jury, jak i telewidzowie są nimi zachwyceni!

Kac

Gwiazda podbija serca swoimi występami w Tańcu z Gwiazdami.

Sposób na kaca? Barbara Kurdej-Szatan radzi

Artystka na łamach Faktu zdecydowała się zdradzić swój sekret, radzenia sobie z poimprezowym kacem.

– Mam swoje sprawdzone sposoby. Hamburger i kebab z sosem czosnkowym zawsze stawiają mnie na nogi. Od razu człowiek dochodzi do siebie. No i obowiązkowo pamiętajmy o uzupełnianiu witaminy C! – mówi Barbara Kurdej-Szatan.

Jesteśmy ciekawe, kiedy rady Barbary Kurdej- Szatan znajdą swoich wiernych naśladowców. Może już w nadchodzący weekend?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kac
Instagram.com @kurdejszatan

Barbara Kurdej- Szatan: kac nie jest dla niej problemem!

Kac
Instagram.com @kurdejszatan

Posiada niezawodny sposób na pozbycie się go.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nadchodzi KONIEC dobrych lat dla emerytów. Teraz będzie już tylko gorzej
  2. Duchy istnieją? 11 zdjęć, od których włos jeży się na głowie. Nie pozostawiają wątpliwości
  3. Marina wyznała, że nie idzie na wybory. Internauci są bezlitośni: „Nie każdy znany człowiek musi być mądry”
  4. Agnieszka Woźniak-Starak dodała nowe zdjęcie na Instagrama. Jej słowa wzruszają „Piękny dzień…”
  5. Zjadła w restauracji Gessler, spojrzała na rachunek i zagotowało się w niej. Poczuła się oszukana, już nigdy nie zje u gwiazdy TVN
  6. Narzeczona się rozpłakała, po chwili wszyscy goście zalali się łzami. Przez słowa pana młodego wypowiedziane przed ołtarzem