Kacper Błażejowski poszukiwany jest niemal od tygodnia. Pojawiły się dramatyczne relacje mieszkańców z miejsca zaginięcia. Ludzie postanowili zabrać głos w sprawie na łamach dziennika Fakt. Co wydarzyło się na terenie ogródków działkowych nieopodal rzeki Kwisy? Poszukiwania 3,5-letniego chłopca wciąż trwają. 

Od poniedziałku 17-kwietnia cała Polska żyje historią 3,5-letniego Kacpra Błażejowskiego z Dolnego Śląska, który podczas spędzania czasu ze swoim ojcem, nagle zniknął z jego oczu. Od tego czasu w poszukiwania dziecka zaangażowali się policja i sąsiedzi, a chłopca próbował odnaleźć śmigłowiec z kamerą termowizyjną oraz psy tropiące. Mieszkańcy Nowogrodźca zdradzili co dzieje się na miejscu. 

Poszukiwania Kacpra Błażejowskiego

Poszukiwania Kacpra Błażejowskiego wciąż trwają. Zdesperowana matka chłopca o pomoc zwróciła się do znanego jasnowidza, a mieszkańcy Nowogrodźca przeszukują wskazany przez mężczyznę teren. 

Przeczesujemy chaszcze i sprawdzamy lokalizację wskazaną przez jasnowidza – zdradzają Faktowi zaangażowane w akcję poszukiwawczą kobiety z sąsiedztwa – Wszyscy chcemy poznać prawdę i zaoszczędzić matce Kacperka cierpienia w niepewności – dodają ich znajomi. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Już w pierwszych chwilach, kiedy pojawiła się tragiczna, niepokojąca wiadomość, sąsiedzi postanowili pomóc rodzinie chłopca. 

  1. Radosław Majdan przekazał wspaniałą wiadomość. Dawno nie był tak szczęśliwy
  2. Brał udział w poszukiwaniach Kacperka. Zdradził całą prawdę, trudno powstrzymać łzy
  3. GIS ma wytyczne dla przedszkoli i żłobków. Rodzice i dzieci mogą zapomnieć o normalnych zajęciach

Zaginione dziecko

– Gdy usłyszeliśmy, że najprawdopodobniej do rzeki wpadło dziecko, byliśmy akurat na działce oddalonej ok. 300 metrów. Od razu zaczęliśmy działać – relacjonował pan Tomasz, który w poszukiwaniu Kacpra Błażejowskiego, wraz z kolegą przeczesał zarośla wzdłuż koryta rzeki – Niestety, na nic nie natrafiliśmy, na żaden ślad – powiedział zasmucony mężczyzna, który dotarł aż do Zebrzydowa oddalonego o ok. 6 km.

Policja w sprawie zaginięcia dziecka zatrzymała 34-letniego Rafała B., ojca Kacpra Błażejowskiego. Mężczyzna usłyszał zarzuty. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kacper błażejowski
fot. archiwum rodzinne

Zaginął 3,5-letni Kacper Błażejowski. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skandaliczne zachowanie nastolatków. Co zrobili przechodzi ludzkie pojęcie, mogło dojść do tragedii
  2. Premier Polski nie powiedział całej prawdy o częściowym otwarciu granic. Wielu Polaków będzie wściekłych
  3. Wielkie zmiany w przemieszczaniu się już 3 maja. Tysiące Polaków ma ogromny powód do radości
  4. Wielu Polaków dostanie takiego samego SMSa. Kto z nas może go zignorować? Mogą wprowadzać w błąd
  5. Sejm w nocy z czwartku na piątek uchwalił nowelizacje. Rusza tarcza 3.0. Nowy podatek i zmiany w składkach
  6. Nagły zwrot akcji podczas konwencji Bosaka. Jeden z polityków nie wytrzymał i wtargnął, sytuacja jakiej jeszcze nie było

źródło: fakt.pl

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.