Kacperek był szukany przez całą Polska. Zaangażowanych w poszukiwanie dziecka były setki osób. Wiadomo już, że chłopiec nie żyje, a jego ciało zostało znalezione w rzece Kwisa. Dziś prokuratura podała nowe, wstrząsające fakty — jak informuje radiozet.pl. Okazuje się, że przed śmiercią chłopczyka stało się jeszcze coś.

Zostały ujawnione szokujące fakty dotyczące jego śmierci. Jak dowiedziała się reporterka Radia Zet, mały Kacperek przed zgonem miał zażyć narkotyk, metaamfetaminę. Za wszystko ma odpowiedzieć ojciec chłopca, grozi mu nawet do 5 lat więzienia.

3,5 letni Kacperek nie żyje

27 kwietnia podano informacje o zaginięciu 3,5 letniego chłopca Kacperka. Ostatni raz chłopiec był widziany na prywatnej działce nad rzeką Kwisa w Nowogrodźcu niedaleko Bolesławca. Był pod opieka ojca, Rafała B.

Oskarżony tłumaczył, że nagle stracił synka z oczu. Nie dało się ukryć, że mężczyzna spożywał wcześniej alkohol i był pijany. Później na jaw wyszły jeszcze inne wstrząsające informacje, prokuratura zbadała całą sprawę.

  1. Aleksander Kwaśniewski powiedział, ile powinna zarabiać pierwsza dama. Padła konkretna kwota
  2. Morawiecki zapowiedział zasiłek dla rodziców. Aby go otrzymać, spełniony musi być jednak jeden warunek

Nowe zarzuty dla ojca dziecka

Małego dziecka szukała cała Polska, w akcje poszukiwawczą było zaangażowanych wiele służb ratunkowych. Po 12 dniach od zaginięcia ciało chłopca wyłowiono z rzeki.

Jak dowiedziała się jedna z reporterek Radia Zet, dziecko zażyło metaamfetaminę, którą ojciec zostawił na działce. Narkotyk spowodował silne odurzenie Kacperka przez co dziecko wpadło do rzeki. Prokuratura ujawniła te informacje i wystosowała już akt oskarżenia przeciwko Rafałowi B. Mężczyźnie grozi nawet do 5 lat więzienia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kacperek
fot. twitter.com/@grazwiatr

Reporterka ujawniła szokujące fakty.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Brat cioteczny potwierdził. Sytuacja trwa już od dawna, chodzi o zdrowie Kaczyńskiego
  2. Pilny apel o przesunięcie powrotu do szkoły. Nauczyciele przemęczeni i przytłoczeni, nie mają już sił
  3. Pilne alarmy dla Polaków. Dziś żywioł uderzy w nasz kraj
  4. Tragiczna wiadomość z samego rana. Nie żyje uwielbiany gwiazdor, znamy prawdopodobna przyczynę śmierci
  5. Katarzyna Skrzynecka pokazała zdjęcie córki z wakacji. Wywołała istne piekło
  6. Wow, niesamowita metamorfoza Małgorzaty Różniatowskiej, wygląda obłędnie. Przyznała się do diet, od lat nie je konkretnych produktów

Źródło: radiozet.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl