Kacperek zaginął w poniedziałek 27 kwietnia w Nowogrodźcu. Od tego czasu trwają poszukiwania zaginionego dziecka i bierze w nich udział ponad 200 osób należących do straży pożarnej, straży miejskiej i policji.  Zakładano, że chłopiec utopił się w pobliskiej rzece. Jak podaje Fakt24, scenariusz ten przestaje być prawdopodobny.

Kacperek zapadł się pod ziemię. Dziecko zniknęło z oczu ojca podczas przebywania na ogrodach działkowych. Został zatrzymany opiekun zaginionego dziecka, o czym pisaliśmy niedawno. Mężczyzna w chwili zatrzymania był nietrzeźwy i okazuje się, że był ścigany za popełnienie przestępstwa. 

Co stało się z Kacperkiem?

Nie wiadomo co stało się z zaginionym 3,5-letnim Kacperkiem. Cała sprawa wydaje się bardzo tajemnicza od samego początku. Ojciec dziecka zawiadomił policję o zaginięciu dziecka dopiero po paru godzinach, kiedy sam nie mógł go znaleźć, a chwilę później został zatrzymany.  

Kacperek jeszcze się nie odnalazł i żadne ślady nie wskazują na to, że coś się zmieni. Fakt24, nieoficjalnie dowiedział się, że hipoteza o utonięciu dziecka w rzece Kwisa powoli jednak upada. Był to jeden z najczarniejszych scenariuszy. 

  1. Mąż zniknął 6 tygodni po ślubie. Po 68 latach żona dowiedziała się prawdy
  2. Rząd w ostatniej chwili zmienił zdanie. Rodzice poznali kluczową datę
  3. Katarzyna Glinka z partnerem. Aktorka „Barw szczęścia” pokazała ukochanego, zaraz urodzi ich pierwsze dziecko

Kacperek nie utonął

Według pierwotnych założeń Kacperek po oddaleniu od działki, miał utonąć w pobliskiej rzece. Hipoteza ta jest jednak naciągana, ponieważ jak się okazuje, rzeka jest relatywnie płytka i przezroczysta. Jeśli ten scenariusz miałby się sprawdzić, ekipa poszukiwawcza prawdopodobnie znalazłaby już ciało zaginionego dziecka lub chociażby jego rowerek. 

Zakładano, że osoby prywatne mimo kwarantanny wyruszą na pomoc w poszukiwaniach i Kacperek szybko się odnajdzie. Żaden cywil jednak nie pokusił się o taką formę wsparcia. Niewiele osób bowiem znało ojca chłopca, a nawet Kacperka. Jedynie jego mama była kojarzona przez niektórych mieszkańców.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kacperek
Fot. archiwum rodzinne

Kacperek zaginął w poniedziałek 27 kwietnia ok. godziny 19.

kacperek
Fot. PHOTO PAWEL JASKOLKA / SUPER EXPRESS POZNAN,/eastnews

Zaginione dziecko jest poszukiwane przez ponad 200 osób.

 

ZOBACZ TEŻ:

Źródło: fakt.pl

 

 

Poprzedni artykułStanisława Celińska kończy dziś 73 lata. Czego jej życzycie?
Następny artykułWażne zalecenia sanepidu. Chodzi o przenoszenie się koronawirusa przez jedzenie
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.