Agnieszkę Kaczorowską możecie kojarzyć przede wszystkim za sprawą roli Bożenki z Klanu. Agnieszka bardzo długo walczyła z łatką, która do niej przylgnęła. Częściowo udało jej się to za pomocą Tańca z Gwiazdami. Agnieszka objawiła się widzom jako kocica, która nie odpuści okazji, by zrobić wokół siebie szum. 

Kaczorowska bardzo długo walczyła z wizerunkiem Bożenki. Tak bardzo zaangażowała się w zmianę swojego wizerunku, że zaczęła przesadzać w drugą stronę. Plotki o jej romansach z Tańcu z Gwiazdami, w których tańczyła nie jako gwiazda, ale zawodowy tancerz – przejdą do historii.

ZOBACZ TEŻ: ZAGŁODZONA dziewczyna pokazała zdjęcia na których waży 17 KILOGRAMÓW

Były związek

Agnieszkę i jej wybranka Macieja Zadykowicza połączyła muzyka. Maciej pomógł Agnieszce również przy otwarciu szkoły tańca i dał piękny koncert. W planach było również by Zadykowicz zajął się umuzykalnianiem i poprowadził zajęcia w jej szkole. Mężczyzna rozkwitał przy ukochanej równie mocno, jak ona. Porzucił zespół i zaczął pracę nad płytą.

– Zanim zaczęli być razem, Agnieszka była skoncentrowana głównie na karierze i nie miała czasu dla przyjaciół i nawet dla siebie samej. Niemal nie odpoczywała. Jednak Maćkowi udało się to zmienić i dzięki niemu zaczęła doceniać drobne przyjemności, na przykład sobotni spacer po parku Saskim, albo poranną kawę w ich ulubionej kawiarence na Saskiej Kępie – powiedział znajomy tancerki w magazynie Party. 

Rozstanie

Nagle zapadła decyzja o rozstaniu. Według doniesień Pudelka, Zadykowicz miał dowiedzieć się o zdradzie Kaczorowskiej. Znajomy Kaczorowskiej powiedział magazynowi Party:

– Tuż po pierwszym solowym koncercie Maćka w klubie Drukarnia coś się musiało wydarzyć.  Agnieszka przyszła do pracy i powiedziała, że postanowili się rozstać, ale na spokojnie i w przyjaźni.

Ponoć Maciej wrócił do Białegostoku, a Agnieszka zdecydowała się na powrót do Tańca z Gwiazdami. Jej partnerem w tej edycji będzie Antek Smykiewicz.

Nowy związek

❤️ @agakaczor

Post udostępniony przez Maciek Pela (@maciek.pela)

Najnowszym partnerem Kaczorowskiej jest Maciej Pelak, który podobnie do swojego poprzednika jest tancerzem. W przeciwieństwie jednak do niego najwyraźniej nie boi się zainteresowania mediów, bo na swoim publicznym Instagramie chwali się zdjęciem z Kaczorowską.

Cała sprawa jest kontrowersyjna, ponieważ według ustaleń Pudelka, Agnieszka miała mieć romans z Pelakiem zanim rozstała się z poprzednim partnerem. Obaj panowie pracowali w jej szkole tańca i bardzo dobrze się znali – zdradził informator Pudelka. Gdy Zadykowicz dowiedzał się, że Agnieszka nie jest wobec niego uczciwa, spakował się i wrócił do swojego rodzinnego miasta.

ZOBACZ GALERIĘ: